PRAMOGOS
Sportas2018 m. Gruodžio 16 d. 14:29

Dar kartą šalies rekordą pagerinę Lietuvos plaukikai pasaulio čempionate - septinti

Vilnius

Socialinių tinklų nuotr.

Reporteris LinaŠaltinis: Etaplius.lt

64813

Kinijoje vykstančio pasaulio plaukimo čempionato trumpajame (25 m) baseine vyrų kombinuotos estafetės 4x100 m finale sekmadienį Lietuvos rinktinė užėmė septintąją vietą.

Danas Rapšys, Andrius Šidlauskas, Deividas Margevičius ir Simonas Bilis finišavo per 3 min. 24,51 sek. ir 0,8 sek. pagerino atrankoje pasiektą Lietuvos rekordą.

Nugalėjo pasaulio čempionatų rekordą pagerinę JAV plaukikai - 3 min. 19,98 sek. Iki planetos rekordo amerikiečiams pritrūko 0,82 sek. Antrąją vietą užėmė pasaulio rekordo savininkai rusai (3.20,61), trečiąją - japonai (3.21,07).

Lietuvos rinktinė atrankos varžybose tarp 17 komandų buvo šešta (3.25,31) ir daugiau nei 10 sek. pagerino šalies rekordą.