Danutė Domikaitytė - vicečempionė pasaulinio reitingo imtynių turnyre

Šiauliai

Sun City asmeninis albumas

Aivaras Kaselis KaselisŠaltinis: Etaplius.lt

46887

Danutė Domikaitytė Vicečempionė , UWW pasaulinio reitingo imtynių turnyre Stambule "YASAR DOGU"

Šiaulietė Stambule moterų imtynių sporto šakos atletė Danutė Domikaitytė svorio kategorijoje iki 68 kg tapo Vicečempione pasaulinio reitingo imtynių turnyre "Yasar Dogu".

Šiaulietė,2018m.Liepos 29 d. moterų imtynių sporto šakos atletė Danutė Domikaitytė svorio kategorijoje iki 68 kg .tapo Vicečempione . Stambule vykstantis pasaulinio UWW reitingo turnyras "Yasar Dogu" yra atrankinis pagal reitingą į rudenį vyksiantį pasaulio imtynių čempionatą.

Danutė Domikaitytė šiame turnyre nugalėjo Turkijos ir Vokietijos rinktinių nares,bei pateko į finalą,o finale nusileido Ukrainietei Alai Bielinskai minimaliu rezultatu 5:4, visa kova vyko taškas į tašką.

Kandidatė į Olimpines žaidynes Tokijuje imtynininkėDanutė pelno jau kelinta medalį iš eilės tokio aukšto lygmens varžybose. Rudenį Danutė Domikaitytė kovos pasaulio imtynių čempionate Budapešte(Vengrija).

Tikimės, kad Danutei pavyks optimaliai išlaikyti fizinę formą ir puikiai pasirodyti Vengrijoje,o kitoms komandos draugėms dasivyti vis stiprėjančią Lietuvos imtynininkę. Moterų imtynių rinktinę treniruoja Tatsiana Bokchan, Andrius Stočkus ir Aivaras Kaselis.