Danutė Domikaitytė Europos imtynių čempionate Dagestano respublikoje – penkta

LIF

Aivaras Kaselis KaselisŠaltinis: Etaplius.lt

37016

Europos imtynių čempionate Kaspijsko mieste, Dagestano respublikoje, Rusijoje, puikiai kovojo moterų imtynių sporto šakos geriausia imtynininkė Danutė Domikaitytė.

Šiaulietė sporto mokyklos "Atžalynas" auklėtinė senojo žemyno čempionate buvo ypatingos fizinės formos. Puikius testavimo rezultatus demonstruojanti moterų imtynių sporto atstovė vyko į imtynių meką medalio. Jis buvo visai šalia, bet..

Pirmpjoje kovoje Danutė įveikė triskart Europos vicečempionę Ilaną Kratyš iš Izraelio, antro kėlinuko pabaigoje po efektingo metimo Danutė šventė pergalę.

Kovoje dėl išėjimo į finalą su 2017 m. Europos čempione iš Rusijos Anastasija Bratčikova Danutė laimėjo pirmąjį kėlinį 0:1, tačiau antrajame pačiame kovos pabaigoje praleido tašką ir į finalą nukeliavo Rusijos imtynininkė.

Trečioje paguodos kovoje su bulgare Hristova Georgijeva mūsų Danutė Domikaitytė vėl šventė pergalę 2:1 ir papuolė į mažajį finalą dėl bronzos medalio su Austrijos imtynininke Martina Kuenz. Puikiai nusiteikusi šiaulietė kontroliavo visą kovą, laimėjo pirmąjį kėlinuką, tačiau pabaiga buvo nenuspėjama: austrė išstūmė Danutę už zonos ir teisėjas skyrė austrei tašką, kuris lėmė kovos baigtį. Danutė liko be medalio – penktoje vietoje.

Tačiau penktoji vieta Europos imtynių čempionate – labai aukštas rezultatas ir tikime, kad mūsų auklėtinė įrodys, ir ne kartą, savo pranašumą.

Danutę treniruoja Aivaras Kaselis ir Andrius Stočkus. Danutė yra Šiaulių universiteto studentė, baigė Šiaulių sporto gimnaziją.