Dainininkės Liepos vyras Evaldas Norkevičius: „Man buvo svarbu, kad žmona nebūtų išlaikytinė”

F012915L 9.MXF_snapshot_05.38.292-1
Lietuva
Etaplius.LT Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Pranešimas spaudai

„Mano nuomone, žmona turi kažką veikti, kažką daryti, kad, grįžus namo, kartu su žmona vakare būtų kuo pasidalinti – dienos įspūdžiais, nuotykiais, nuveiktais darbais, siekiais. Kitoks žmogus, mano nuomone, būtų neįdomus ir nuobodus“, – jau šį pirmadienio vakarą LNK gyvenimo būdo laidoje „Nuo... Iki...“ pasakos dainininkės Liepos sutuoktinis verslininkas Evaldas Norkevičius.

Visuomenėje verslininkų žmonos dažnai vis dar įsivaizduojamos kaip moterys, kurių darbas rūpintis namais ir vyro poreikiais. Tačiau Evaldas sako tokios moters niekada nenorėjęs. „Man buvo labai svarbu, kad mano antroji pusė taip pat atneštų kažkokias pajamas į šeimą, kad nebūtų toks žmogus, kuris yra vyro išlaikytinė“, – pasakos E. Norkevičius.

Neseniai pasirodžiusiame dainininkės Liepos Mondeikaitės vaizdo klipe „Baigiasi laikas“ ne mažiau dėmesio nei dainininkei teko ir jos sutuoktiniui. Evaldas ir Liepa buvo filmuojami kaip pora, kurios gyvenime ne tik aistringa meilė, bet ir barniai. Tai ne pirmas kartas, kai verslininkui tenka pasirodyti  žmonos vaizdo klipuose, ir, turbūt ne paskutinis, nes  Evaldas sako, jog Liepai yra  nubrėžtos  konkrečios ribos – kas leidžiama, o kas, net dėl intriguojančio vaizdo – ne.

Ko baiminasi dizainerės Viktorijos Jakučinskaitės sutuoktinis Vitalijus Jančenkovas? Ir kodėl nuomonės formuotojos Indrės Burlinskaitės vyras Liudas Vaisieta neleido sau verkti prie žmonos tuomet, kai ji kovojo su vėžiu? 

Gyvenimo būdo laida „Nuo... Iki...“ – jau šį pirmadienio vakarą, 20 val., tik per LNK.