Dainavos progimnazijoje dar daugiau naujų erdvių – atidaryta šokio klasė

Alytus
Etaplius.LT Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Alytaus miesto savivaldybė

Alytaus Dainavos progimnazijoje atidaryta Šokio klasė. Jos atidaryme dalyvavo Alytaus miesto savivaldybės vadovai, Savivaldybės tarybos Kultūros, švietimo ir sporto komiteto pirmininkė Nijolė Makštutienė, jos pavaduotoja Laima Vincė Kirkliauskienė, buvę šios mokyklos mokiniai.

„Aš prisiminiau, kad per ketverius mano vadovavimo miestui metus šioje progimnazijoje dabar vyksta ketvirtasis atidarymas. Pirmą kartą mes atidarėme Gamtos mokslų klasę, vėliau –  Sporto aikštyno antrąjį etapą,  dar vėliau – Multisensorinį kambarį, dabar  atidarome Šokio klasę. Norėtųsi, kad ir toliau šioje progimnazijoje vyktų atidarymai. Tikiuosi, kad kitą pavasarį galėsime pamatyti išgražėjusį šios švietimo įstaigos stadioną“,  – sveikindamas Dainavos progimnaziją Šokio klasės atidarymo proga sakė Alytaus miesto savivaldybės meras Nerijus Cesiulis. 

Kultūros, švietimo ir sporto komiteto pirmininko pavaduotoja L. V. Kirkliauskienė pasidžiaugė, kad tarybos nariai, dirbdami Savivaldybės taryboje, gali prisidėti prie gerų darbų, kad ir ši, ir visos kitos švietimo įstaigos būtų daugiau aprūpintos būtinomis priemonėmis, o mokiniai jose galėtų saugiai ir smagiai mokytis.

„Džiugu, kad laukdami tokios ypatingos šventės galime su jumis visais dalintis mums ypač dideliu džiaugsmu. Šiandien simboliškai atveriame dar vienas naujos įrengtos erdvės duris. Atrodo, kad kas čia tokio, tik dar viena įrengta klasė, bet iš tikrųjų tai yra labai svarbus dalykas. Tai tarsi ypatingas ryšys tarp suaugusiųjų ir mažų vaikų, kuris  užgimsta mokyklos suole“, – Šokių klasės atidarymo renginio metu sakė  Dainavos progimnazijos direktorė Edita Matulevičienė. Ji padėkojo buvusiam šios mokyklos mokiniui,  UAB „STS Capital“ vadovui Simui Lubauskui, padėjusiam atnaujinti progimnazijos Šokio klasę.

Šokio klasės atidarymo renginio metu susirinkusiems šoko ir dainavo Dainavos progimnazijos mokiniai.

Anot Dainavos progimnazijos direktorės E. Matulevičienės, Šokio klasė šiai švietimo įstaigai buvo labai reikalinga jau vien todėl, kad pagal bendruosius ugdymo planus auga fizinio ugdymo pamokų skaičius, be to, vyksta meninio ugdymo ir saviugdos pamokos, tad šiems užsiėmimams būtinos naujos erdvės. Netrukus šioje švietimo įstaigoje turėtų būti atnaujinta dar daugiau mokinių ugdymui skirtų erdvių.  E. Matulevičienė tikisi, kad greitu metu prasidės ir progimnazijos aktų salės remonto darbai.