D. Nausėdienė karininkų šeimų moterų sąjungai dėkojo už paramą Ukrainos kariams

Lietuva
BNS/Fotobankas nuotr.
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  BNS

Pirmoji šalies ponia Diana Nausėdienė sekmadienį Kaune vykusiame Lietuvos didžiosios kunigaikštienės Birutės karininkų šeimų moterų sąjungos renginyje organizacijai dėkojo už paramą sužeistiems Ukrainos kariams.

Kaip pranešė Prezidentūra, pasak D. Nausėdienės, sąjungos veikla pastaraisiais metais nusipelno didžiulės pagarbos.

Pirmosios ponios teigimu, sąjunga rūpinasi Lietuvos kariuomenės šeimų poreikiais, visokeriopu karių ir karininkų šeimų stiprinimu bei teikiama parama sužeistiems Ukrainos kariams, jų artimiesiems, taip pat prieglobsčiu Lietuvoje radusiais vertėjais iš Afganistano ir jų šeimų nariais.

„Pirmoji ponia padėkojo birutietėms už aktyvų įsitraukimą į tarptautines akcijas, teikiant humanitarinę pagalbą, taip pat už bendradarbiavimą su Ukrainos pirmąja ponia Olena Zelenska. Tai buvo rimti žingsniai, praplėtę organizacijos veiklos spektrą ir horizontą“, – nurodo Prezidentūra.

D. Nausėdienė taip pat padėkojo kadenciją baigusiai sąjungos pirmininkei Aušrai Mažonei už reikšmingą indėlį į organizacijos veiklą bei tradicijų tęstinumą.

„Širdingai dėkoju jums už mūsų bendrystės metus, kai kartu su jūsų vadovaujamos sąjungos moterimis veikėme drauge, skleisdamos paramos nukentėjusiems, pagarbos tradicijoms ir ištikimybės žmoniškumui idėjas. Dėkoju jums už nuolatinį dėmesį patriotiniam vaikų ir jaunimo auklėjimui“, – cituojama pirmoji ponia.

Ji palinkėjo naujajai organizacijos pirmininkei Aurelijai Tamošaitienei ir visoms birutietėms toliau puoselėti gražias organizacijos tradicijas, garsinti jos vardą ir būti tvirta atrama Lietuvos kariams bei jų šeimoms, stiprinti Lietuvos kariuomenės ir visuomenės vienybę.

D. Nausėdienė yra sąjungos garbės narė.