Šiauliai

Jo Kleindl, „World Aquatics“ nuotr.

Šiaulių plaukimo centras „Delfinas“Šaltinis: Etaplius.lt

280934

Danas Rapšys ir toliau stebina. Pasaulio plaukimo taurės varžybose, vykusiose Atėnuose (Graikija), spalio 13–15 d., jis iškovojo tris medalius.

Pasaulio plaukimo taurės varžybų antrajame etape D. Rapšys tapo 400 m ir 200 m plaukimo laisvu stiliumi rungčių čempionu. Ilgesnę distanciją jis nuplaukė per 3 min 48,64 sek. ir užnugaryje paliko 31 varžovą, o dukart trumpesnę atkarpą – per 1 min 45,72 sek. ir aplenkė 57 plaukikus.

Bronzos medalį lietuvis laimėjo, 200 m plaukdamas kompleksiniu būdu. Jo rezultatas - 2.00,15 min. Dėl medalių rungėsi 33 sportininkai.

D. Rapšys bendroje įskaitoje, surinkęs 52,30 taško, užėmė šeštą vietą. Jį treniruoja Šiaulių plaukimo centro „Delfinas“ treneris Paulius Povilionis.

Jeigu plaukikas iškovos aukso medalius trečiajame pasaulio taurės varžybų etape, 400 m ir 200 m plaukimo laisvu stiliumi rungtyse, jis pelnys vadinamąją trigubą karūną (10 tūkst. JAV dolerių).

Trečiasis pasaulio taurės varžybų etapas vyks spalio 20–22 dienomis Budapešte (Vengrija).