Citrusiniai aromatai – aktyviai gyvenantiems žmonėms

Citrusiniai aromatai – aktyviai gyvenantiems žmonėms
Lietuva
Pixabay.com nuotr.
Reporteris Inga Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Etaplius.lt

Citrusinių natų kvepalai – vienas populiariausių pasirinkimų tiek moterų, tiek vyrų tarpe, ypač šiltuoju sezonu.

Jeigu ir jūs ieškote gaivių, vaisiais ir uogomis kvepiančių aromatų, šiuos galite išsirinkti  https://kvepalusala.lt/.

Sakoma, jog citrusiniai aromatai pasižymi žvalumu, šviežumu, suteikia energijos gerai dienos pradžiai. Būtent dėl šių priežasčių citrusiniai kvepalai vyrams yra vienas geriausių pasirinkimų, ypač jeigu šie gyvena aktyviai, sportuoja, bėgioja ar užsiima kita fizine veikla.

Kokios aromatų natos aptinkamos citrusiniuose kvepaluose?

Citrinžolės, bergamotės, geltonos bei žaliosios citrinos, greipfrutai, mandarinai kvepalams suteikia gaivos ir šviežumo pojūtį. Citrusiniai aromatai nėra laikomi „sunkiais“ ar paliekančiais aromato šydą. Nors jie ir nesuteikia aromatinio šleifo, tačiau visos dienos eigoje neerzina ir išlaiko savo subtilų aromatą.

Anksčiau citrusiniais aromatais kvėpindavosi tik vyrai

Ar žinojote, jog anksčiau citrusinius kvepalus naudojo tik vyrai ir tik ilgainiui į šių aromatų kompozicijas pridedant papildomų gėlių komponentų, juos pamėgo ir moterys? Dėl šios priežasties nemaža dalis citrusinių aromatų yra vadinami unisex, kitaip tariant, tinkami naudoti ir moterims, ir vyrams. Universalūs citrusiniai aromatai taip pat yra pamėgti ieškant aromatingos dovanos šeimai, įkadangi gali būti naudojami abiejų sutuoktinių ar poros.

Kodėl aromatas rekomenduojamas aktyviai gyvenantiems žmonėms?

Nemaža dalis parfumerių vieningai sutaria, jog aktyviai gyvenantys, sporto veiklomis užsiimantys asmenys pirmenybę teikia citrusiniams kvapams, nes šie pakelia tonusą, suteikia energijos, žvalumo ir užtikrina gaivumo jausmą. Tai tampa svarbiu aspektu, kai ryte keliaujame sportuoti, dirbti ar mokytis, vakare – susitikti su šeimos nariais, draugais ir visos dienos eigoje norime kvepėti neįkyriai, tačiau stilingai subtiliai.

Kaip citrusinį kvapą paversti intensyvesniu?

Rekomenduojama naudoti ne tik jūsų mėgstamą citrusinį aromatą, bet ir tokio paties kvapo kitas kūno priežiūros priemones kaip dušo gelis, losjonas, moterims – purškiama kūno dulksna. Priemonių visuma užtikrina dar ilgiau išliekantį kvapą ir gaivumo pojūtį visos dienos bei vakaro metu, todėl norint intensyvumo nebūtina purkšti kvepalus 4 kartus per dieną, pakanka papildomų kasdieną naudojamų priemonių.

Remiamas turinys