Čiobiškio šilas tiek žmonių, kaip šį šeštadienį, nematė jau daugybę metų

Čiobiškio šilas tiek žmonių, kaip šį šeštadienį, nematė jau daugybę metų
Širvintos
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Širvintų raj. savivaldybės inf.

Čia – jaukiame pušyne, šalia Musės ir Neries, kur visai neseniai baigtas įgyvendinti projektas, įrengta lauko scena, suoleliai, sutvarkyta aplinka – vyko vasaros palydėtuvių šventė, į kurią gausiai susirinko ne tik patys čiobiškiečiai, bet ir būrys svečių, vasarotojų, kaimynų.

Pasveikinti čiobiškiečių, kartu su jais palydėti vasarą atvyko ir Savivaldybės merė Živilė Pinskuvienė.
 
Pasak jos, ši šventė ir didžiulis būrys jos dalyvių puikiai parodo, kad žmonės nori būti kartu, o tai, kad pavyko tokį renginį organizuoti – gražus bendravimo ir bendradarbiavimo rezultatas, už kurį ji dėkojo seniūnės pareigas einančiai Jovitai Šakinytei, Kultūros centro Čiobiškio filialo vedėjai Vidai Dambrauskienei ir Čiobiškio bendruomenės pirmininkei Laimutei Dzedzevičienei.
 
Merė, džiaugdamasi, kad Savivaldybės įgyvendintas projektas yra tikrai reikalingas, sakė, kad bendruomenės stiprybę ir aplinką kuria patys žmonės, todėl jos įteikta simbolinė dovana – didžiulis pakabinamas supamasis krėslas – yra ir kvietimas.
 
Linksmas ir gražus vietos meno saviveiklininkų koncertas, amatininkų mugė, pramogos, batutas mažiesiems, svečių iš Onuškio muzikinė dovana, „Tikrosios išdykėlės“ pasirodymas, naktišokiai ir net įspūdingas ugnies šou – vasaros palydėtuves padarė nepamirštamas.