Čikagoje svetingai priimtas uteniškis pareigūnas A. Šileika

Čikagoje svetingai priimtas uteniškis pareigūnas A. Šileika
Utena
Albinas Šileika (kairėje) su konsulu Mantvydu Bekešiumi (antras iš dešinės). Generalinio konsulato Čikagoje nuotr.
Budintis Budėtojas Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Etaplius.lt

Čikagos generaliniame konsulate viešėjo policijos pareigūnas iš Utenos Albinas Šileika, kurį svetingai pasitiko konsulas Mantvydas Bekešius ir kiti konsulato darbuotojai.

„Džiaugiamės šiandien Generaliniame konsulate apsilankiusiu, neeilinį talentą turinčiu, policijos pareigūnu iš Utenos Albinu Šileika. A. Šileika yra sertifikuotas liaudies meistras, kurio drožybos darbai pasklidę po visą pasaulį. Besilankydamas JAV tautodailininkas dalinsis savo meistrystės patirtimi su lietuvių bendruomenėmis. Ačiū, Albinai, už meistrišką mūsų protėvių tradicijų puoselėjimą!", - skelbiama Čikagos generalinio konsulato pranešime.

Primename, kad tas pats pareigūnas prieš kelias savaites sulaukė viešos padėkos už pagalbą į nelaimę patekusiai jonaviškietei, kuri nespėjo į autobusą, važiuojantį iš Utenos į Jonavą (Utenoje reabilitacijos centre lankė ten gydomą jos sūnų). Tuo metu dirbęs Utenos aps. VPK Operatyvaus valdymo skyriaus vyriausiasis postinis Albinas Šileika, pasisiūlė padėti moteriai, paskambino į Utenos r., Ruklių k., esantį VŠį Krizių centrą „Angelų pieva” atsakingai darbuotojai Angelei Mažeikienei, kuri suderinusi su kunigu Sauliumi Kalvaičiu pakvietė moterį į centrą, kur teikiama trumpalaikės nakvynės paslauga. Kitą rytą moteris galėjo grįžti namo. Vėliau jonaviškietė paskambino Utenos aps. VPK budėtojui ir nuoširdžiai padėkojo už pagalbą tą vakarą dirbusiam pareigūnui Albinui Šileikai, kuris suteikė visapusišką pagalbą.