Choreografijos studija impresija kviečia pasinerti į Baletijos karalystę

Liubov Yarmoshenko nuotr. 2
Šiauliai
Liubov Yarmoshenko nuotr.
info@siauliukc.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Etaplius.LT

Balandžio 8 d. 18 val. Šiaulių kultūros centre vyks koncertas „Baletijos karalystė. Šokių mokykla“ su Šiaulių kultūros centro choreografijos studija „Impresija“ (meno vad. Inga Širvienė). Žiūrovai turės unikalią galimybę stebėti jaunųjų talentų kelionę, kupiną nuolatinio tobulėjimo, draugystės ir atsidavimo savo pašaukimui. Skambant nuotaikingai muzikai, scenoje skleisis įvairiaspalviai šokio žiedai: nuo klasikinio baleto grakštumo iki šiuolaikinio šokio laisvės.

Šiaulių kultūros centro choreografijos studija „Impresija“, vadovaujama meno vadovės Ingos Širvienės, skaičiuoja šeštus veiklos metus. Kolektyvas yra nuolatinis įvairių konkursų ir festivalių, kuriuose įvertintas ne vienu apdovanojimu, dalyvis, nuo pat įkūrimo kasmet parengia naujas koncertines programas. Ne išimtis ir šie metai – choreografijos studija „Impresija“ balandžio 8-ąją kviečia į koncertą „Baletijos karalystė. Šokių mokykla“. Tai antroji „Užkeiktosios Baletijos karalystės“, debiutavusios 2022 metų Šiaulių kultūros centro Rėkyvos kultūros namų Kalėdų šventėje, dalis.

Balandžio 8 d. 18 val. Šiaulių kultūros centro pramogų salė „Maksas“ taps magijos kupina vieta – čia tiek dideli, tiek maži žiūrovai turės galimybę nusikelti į stebuklų pasaulį, kur choreografijos studijos šokėjai įtaigiais judesiais pasakos istoriją apie Baletijos karalystės Šokių mokyklą. Pastarojoje gyvenimas virte verda: vieni bėgioja, kiti matuojasi repeticijų drabužius, treti prie veidrodžių bando prisiminti sudėtingiausias šokių pozicijas. Visi Baletijos karalystės Šokių mokyklos mokiniai puikiai žino, kad norint keliauti savo troškimų ir svajonių link, reikia nugalėti visas negandas ir įdėti labai daug pastangų.

„Šis koncertas – naujausias mūsų studijos darbas. Tai ne tik šokio spektaklis, bet ir šiltas, jaudinantis pasakojimas apie svajonių siekimą, draugystę ir atsidavimą savo pašaukimui. Kviečiame visus šeimos narius kartu patirti nepamirštamą vakarą, kupiną grakštumo, muzikos ir magijos“, – į renginį kviečia Šiaulių kultūros centro choreografijos studijos „Impresija“ meno vadovė Inga Širvienė.

Šokis – tarsi stebuklingas tiltas, jungiantis mūsų kūną ir sielą. Šiame koncerte jaunieji choreografijos studijos „Impresija“ šokėjai kviečia keliauti per šį tiltą kartu, taip atrasti savyje paslėptus talentus ir svajones. Organizatoriai viliasi, kad elegantiški šokio judesiai, spalvingi kostiumai ir nuotaikinga muzika sukurs nepamirštamą atmosferą ir užburs kiekvieną salėje sėdintį žiūrovą.

Organizatorius – Šiaulių kultūros centras. Renginys nemokamas.

Informaciją teikia Šiaulių kultūros centro Mėgėjų meno skyriaus vedėja Aušra Brijūnienė, mob. +370 655 25 527, e. p. ausra.brijuniene@siauliukc.lt.

Liubov Yarmoshenko nuotr.