Būrimas Taro kortomis – Ar Jis kada nors mane mylės?

Būrimas Taro kortomis – Ar Jis kada nors mane mylės?
Lietuva
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Etaplius.LT

Šis klausimas ypač dažnai užduodamas tarologams. Suprantama, kodėl tiek daug žmonių nori žinoti atsakymą į šį amžių neišsemtą ateities klausimą. Daugelis prisiriša prie jausmo, kurį jaučia kitam, ir todėl patiria stiprų troškimą – meilės sugrįžimą. Iš esmės šie jausmai yra tokie pat natūralus, kaip motinos ir vaiko ryšys. Tačiau meilės santykiuose, kaip motinos ir vaiko santykiuose, meilė ne visada grąžinama, palaikoma ar išreiškiama.

Daug kartų klausdami, ar kas nors mus kada nors mylės, iš tiesų klausiame, ar žmogus kada nors pasikeis. Nepriklausomai nuo to kaip manote jūs, tai visada priklauso nuo atitinkamo asmens. Kadangi visi žmonės turi laisvą valią ir bet kada gali keistis arba nesikeisti. Tačiau, kartais mes norime žinoti, ar įdėtos pastangos pakeis situaciją, ar viskas taip sudėtinga, sunku, kad stengtis nevertėtų. Bijome per anksti paleisti, o gal santykiai pasikeis, ir todėl norime patvirtinimo iš aukščiau, iš tų kurie sugeba numatyti ateitį. Taip, tarologas gali Taro kortų pagalba atverti ateities klodus, ar konkretus žmogus mylės ateityje, nors šiuo metu su jumis ir elgiasi netinkamai. Todėl ir eina žmonės pas tarologus, būrėjus, kad patvirtintų tai, kad dabartinis širdies ėdikas galiausiai pamils. Tokiu būdu nuramina savo smegenis.

Būrimas – vaistai nuo širdies skausmo

Vengiame ir atidėliojame širdies skausmą, kuris natūraliai nuslūgtų jei būrėja nepatvirtintų laimingos pabaigos. Skaudu suvokti, kad santykiai baigėsi, o mylimasis tapo svetimas. Tačiau, laikui bėgant skausmas silpnėja, atsiranda kiti santykiai. Sudaužyta širdis sugyja.

Širdgėla, mąstymas apie praeitį

Tačiau yra žmonių kurie nesiima veiksmų, toliau galvoja apie savo buvusį mylimąjį, domisi, ką jis veikia dabar, kaip gyvena po išsiskyrimo. Nori tikėti, kad vyras vis dar jaučia jausmus ir gailisi, kad išėjo. Bet jei leidžiame sau pajusti savo dabartinės realybės skausmą, tada leidžiame veiksmams ir pokyčiams įsilieti į mūsų gyvenimą… ir to mums tikrai reikia, kai nesame mylimi. Bet jei, bet jei, bet... Negalite jo paleisti, tada neatidėliokite eikite pas tarologą, būrėją. Numeskite nežinomybės šydą.

O kada verta laukti jo meilės?

Į šį klausimą jums gali atsakyti Taro kortos. Jei jūs skaitote panašius straipsnius į šį, greičiausiai jas turite. Tad išsitraukite ir išbandykite būrimą  „Būsimasis“. Būrimas taro kortomis buvusiam vyrui, vaikinui ar meilužiui padės išsiaiškinti, kaip jam sekasi gyvenime, ar yra kita (kitas) dabar yra asmeniniame gyvenime, kaip sekasi be jūsų – blogai ar gerai. Būrimas tinkamas ne tik moterims, bet ir vyrams, jie gali suprasti kaip einasi gyvenime buvusiai merginai ar žmonai. Tikslinga naudoti šį Taro būrimą po išsiskyrimo ar skyrybų, kai vienas iš partnerių tiesiog išvyko arba išsiskyrėte abipusiu sprendimu.

Jei klausimas apie galimą bendrą ateitį su buvusiu vyru (moterimi) vis dar aktualus, tada pradedame.

Taro būrimas – Būsimasis

Klausimai būrimui:

  • Ką buvusysis (ioji) apie mane galvoja?
  • Ar jis (ji) vis dar mane myli?
  • Kas dabar vyksta buvusiojo (sios) gyvenime?
  • Kas yra jo (s) asmeniniame gyvenime?
  • Kaip jis (ji) gyvena be manęs?
  • Ar likimas mus suves?

Patarčiau kiekvienam klausimui traukti po vieną Taro kortą. Daugiau kortų klausimui vertėtų traukti tik profesionaliems tarologams.  Manote, kad per sudėtinga? Pabandėte, bet nesuprantate kaip traktuoti Taro kortas? Kreipkitės, visada padėsiu. Kontaktus rasite po šio straipsnio patalpintame video.

Paprastai, kai pasirenkame laukti žmogaus, kurio meilė yra nepasiekiama, tai galimybė išvengti tikrų santykių, o ar to jums reikia? Gal butent dabar šiuo metu paleidę žmogų kuris galbūt jus myli, ar galbūt jus mylės ateityje, atrasite tikrąją meilę. O gal jūs bijote naujų santykių, kurie reikalauja emocinio ir seksualinio intymumo, kuris gali būti nepatogus, ypač jei anksčiau buvote įskaudinta? Kai pasirenkate remdamiesi tuo, kaip viskas yra šiandien, pradedate sudaryti sąlygas meilei patekti į mūsų gyvenimą dabartyje. Paleidus santykius, kuriuose nėra meilės, atsiranda erdvės meilės santykiams.

Sakykite: Aš nelauksiu, aš ieškosiu ir atrasiu savo tikrąją meilę - o Visata tai palaikys.

Laimingų meilės santykių!

 

Reklama