Būrimas Taro kortomis. Ar šis vyras vertas Jūsų meilės?

Lietuva
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Etaplius.LT

...Nors ir viduramžiai liko giliai praeityje, tačiau mes vis dar neturime laiko mašinos, galinčios nuskraidinti mus bent keletą dienų, mėnesių ar metų į ateitį. Ech, kokia tai būtų priemonė santykių vystymui! Kaip dažnai ši priemonė išsklaidytų abejones, ne tik išsklaidytų, bet ir jas patvirtintų – skaudu, bet racionalu. Dažnai nutinka taip, kad mergina įsimyli, suartėja su vaikinu, tačiau abejonės yra toks baisus nematomas įrankis, kuris galiausiai kaip kokia stebuklų lazdelė, nebūtus dalykus paverčia būtais. Jis NEIŠTIKIMAS, ir nors taip realybėje nėra, ši „mantra“ galiausiai atlieka savo darbą.

Laiko mašina vardu „Taro kortos“

Situacijų būna įvairių, o kol laiko mašina tik mūsų fantazijose į pagalbą pasitelkiame įvairius ezoterinius įrankius. Šiuo atveju mums padės Taro kortos. Jei esate santykių pradžioje ir nesate tikri dėl partnerio ketinimų rimtumo. Ar į jūsų gražųjį kūną pretenduoja du princai. Į sielą? Siela žmonių kūnuose atsiveria tada, kai ištariami pirmi žodžiai... Žinoma juokauju, bet dalis tiesos šiame posakyje yra. Taigi, abu jaunuoliai atrodo nuostabūs ir jūs nežinote, su kuriuo pradėti artimus santykius, o kurį „praspirti“. O konkrečiau – su kokiu vyru būsite laimingiausia.

Nereikėtų pamiršti, kad nemokamas būrimas Taro kortomis gali ne tik nurodyti į gyvenimo meilę, bet ir padeda sutvarkyti santykius krizės laikotarpiu. Atrodo, kad viskas griūva, jausmai atšąla ir jūs patenkate į stadiją kai reikia dirbti su savimi. Bet ar verta? Žinoma, vertės klausimus geriau užduoti verslo klientams, o ne įsimylėjėliams. Ar šis vyras suteiks jums laimės daugiau nei išgyvenimų? Ar jis vertas jūsų pastangų ir ar neišduos gyvenime?

Kam tos uždelstos problemos? Meile reikia mėgautis!

Uždelstos, sudėtingos problemos, neleidžia mėgautis romantiškais santykiais ir tiesiog būti laimingam. Bet jūs bent dalinai galite išvengti rūpesčių, jei pasinaudosite elana.lt būrimo paslaugomis. Galėsite sužinoti savo išrinktojo slaptas mintis, jausmus ir net ketinimus. Būrimas „MEILĖS GUOLYJE“ leis sužinoti, kokie tvirti ir harmoningi santykiai bus ateityje. Suprasite, ar jis linkęs į išdavystę, ar patikimas partneris ir kas jūsų laukia gyvenant kartu. Norėdama atsikratyti problemų, kreipkitės į tarologa ne tik kritiškiausiais momentais, bet tuomet, kai tik pajutote nesutarimo užuomazgas. Užkirskite kelią konfliktams ir sustiprinkite harmoniją poroje, ir kuo anksčiau.

Kur meilė, ten nėra baimės!

Nepamirškime, kad meilė egzistuoja ne tik Valentino dieną. Meilės sezonas vyksta ištisus metus! Todėl gražius sveikinimo atvirukus, rožes, šampaną, nugludintus deimantus, vertėtų dovanoti ištisus metus. O kokie patarimai moterims?  Švelniosios, meiliosios šio pasaulio atstovės – bučiniai, glamonės, pagyros stipriosios lyties atstovams, pati geriausia, dosniausia dovana. Šios dovanos nieko nekainuoja, tačiau jų poveikis – vyro meilė! Ir dar, kažkokiu stebuklingu būdu vyro kišenės pradeda pilnėti „šlamančiais“. O kur tikras vyras naudoja pinigus? Žinoma jums! Taigi, meilei nereikia jokio konkretaus sezono. Žinoma, šventės būtinos, jos pagyvina kasdienybę. Bet kam laukti? Pagaliau, ar verta laukti? Kurkite meilės kupinus santykius kiekvieną dieną, valandą, minutę, sekundę! Meilė - gyvenimo būdas. Būdas būti laimingai! Tai kelias į Rojų ir dvasingumą.

Iš tikrųjų yra tik du būdai gyventi. Vienas būdas - gyventi meilėje, o kitas – baimėje. Visos neigiamos sąmonės būsenos, vienaip ar kitaip kyla iš baimės. Kaltė, pavydas, neapykanta, pyktis, apgailestavimas ir savęs ribojimas, tai keletas geriausių pavyzdžių. Kiekvienas gyvenime turime susitvarkyti su savo baimėmis. Tačiau kai meilė nugali šią persunktą baimių ir neapykantos realybę ir mes išmokstame atsisakyti šių savo sielos „tarakonų“, tada mūsų gyvenimas iš tiesų sužydi ir tampa pilnavertis. Gyvenimas tarsi upelis, o kiekviena baimė – akmenėlis. Žinoma, koks gyvenimas be baimių, taip kaip juoda spalva be baltos. Tačiau milžiniškas kiekis akmenų, tai jau užtvanka. Užtvanka blogąja prasme, ji nesuka malūno girnų, negamina elektros energijos, ji tik stabdo meilės tėkmę. Tačiau kai akmenėliai upėje tarsi salos paįvairinančios nuobodžią upės tėkmę, viskas pradeda stoti į savo vietas ir aplink mus įsižiebia gyvenimas, atnešantis vidinę ramybę ir laimę.

Meilės skleidimas įkvepia ir pakylėja kiekvieną, su kuriuo sąveikaujame. Mūsų kelyje neigiamą energiją paverčia teigiama, o ši pramuša visas blogas mintis ir veiksmus. Meilė yra stipriausia energija visatoje - kūrybinga, gydanti ir apšviečianti.

Pagarbiai, Svetlana