Būrimas apie tai kaip stipriai vyras Jus myli

Būrimas apie tai kaip stipriai vyras Jus myli
Lietuva
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Etaplius.LT

Žinoti, ar myli sielos draugas, mylimasis, sutuoktinis, labai svarbu kiekvienam žmogui. O ypač moteriai, kadangi nelaiminga meilė daug labiau žeidžia moters širdį nei vyro. Ir šiuo atveju yra tik viena išeitis - išsiaiškinti visą tiesą, net tuo atveju jei ji karti. Karčios tiesos žinojimas neleis problemai paaštrėti, sumažins neigiamų pasekmių tikimybę. Verčiau nutraukti santykius su vyru kuriam nesate ypatinga anksčiau, nei aukoti savo gyvenimą nemylinčiam jus žmogui.

Šios dėlionės dėka sužinosite ne tik kiek mylimasis jus myli, tačiau, ką jis pasirengęs padaryti dėl jūsų santykių, ar ketina pasiūlyti jums santuoką, ar jo jausmai po daugelio metų išliks nepakitę. Prieš būrimą skirkite minutę pasiruošimui: atsipalaiduokite, užmerkite akis, įsivaizduokite savo mylimąjį ir mintyse ištarkite šiuos klausimus:

    1. Korta. "Ar jis manęs pasiilgo?"
    2. Korta. "Kas mums trukdo būti kartu?"
    3. Korta. "Ką jis mano apie mane?"
    4. Korta. "Ar mes būsime kartu?"

Kiekvienam klausimui traukite po vieną kortą. Kortų reikšmes galite sužinoti elana.lt tinklalapyje, taip pat galite užsakyti profesionalios tarologės Elanos būrimą. 

Kaip suprasti, kad vyras tikrai jus myli

Daugelis vyrų nėra tiesiog įpratę atvirai reikšti savo jausmus – didelė dalis jų tiesiog nežino, kaip tai padaryti. Bet kaip tada suprasti, ar vyras jus myli?

Oi, oi, oi šie „klastingi“ vyrai suprato, kad moterys myli ausimis. Tačiau jei jums įdomu suprasti ar vyras myli, ar naudojasi, susikoncentruoki ne į žodžius, o į darbus. Kurie gi iš vyro darbų gali būti tikrų jausmų apraiškos?

Kaip jaučiasi vyras, kai supranta, kad myli
Kaip suprasti, kad vyras myli? Skaityti horoskopus? Psichologija duoda paprastą suprantamą atsakymą: jo akivaizdoje jautiesi geriau. Jis rūpinasi, saugo ir užtaria, domisi tavo planais ir įtraukia tave į savo gyvenimą. Po ko vyras supranta, kad myli? Taip nutinka tada, kai jis supranta, kad nori būti šalia kuo dažniau, nori su mergina pasidalinti savo svarbiausiais išgyvenimais.
Na, o jei jau esi tikra dėl jo jausmų, kyla dar vienas klausimas – kaip suprasti mylintį vyrą. Atsakymo į šį klausimą ieškoti lengviau ir maloniau. Kai simpatija abipusė, apie jo jausmus galima paklausti ir tiesiogiai.

Kaip suprasti, kad vyras myli: jis nuolat nori būti šalia
Aistringai įsimylėjęs vyras nori būti kartu. Darbo dienas ar atostogas jis stengiasi visada būti kuo daugiau šalia. Yra pasiruošęs susitikti po darbo ir kiekvieną dieną važiuoti pas jus, kad tik pabūti šiek tiek ilgiau kartu. Kaip suprasti, ar vyras tave myli? Testas labai paprastas: jei vyras yra įsimylėjęs, jis nori, kad tu būtum su juo 24 valandas per parą.

Įsimylėjęs vyras įsileidžia jus į savo gyvenimą
Jūs jau susitikote su jo geriausiais draugais ir mama. Jis nesidrovi pasidalyti su jumis savo patirtimi ir, svarbiausia, kalbėti apie savo planus. Be to, įsimylėjęs vyras greitai pradės planuoti jūsų bendrą ateitį: keliones, savaitgalius ir kitus rimtesnius dalykus. 

Kaip suprasti, ar vyras myli moterį: jis į ją investuoja
Jis bando jums padėti. Jūs skundžiatės sunkiu darbu, o jis siūlo mesti, kad pasijustumėte geriau? O tuo pačiu yra pasiruošęs paremti jūsų apsisprendimą ne tik žodžiais, bet ir padėti finansiškai, rekomenduoti draugams, visada mielai išklauso ir padeda patarimais. Kaip suprasti, kad vyras myli moterį? Nuoširdus susidomėjimas, aktyvus dalyvavimas ir noras padėti jums pagerinti gyvenimą išduoda tikrus jo jausmus.

Tikrai mylintis vyras rūpinasi ir saugo
Jei jaučiate jo rūpestį, tampa akivaizdu, kad jam tapote labai brangiu žmogumi - nori įtikti, saugoti.

Vyras myli, jei įsiklauso į jūsų nuomonę
Jūsų įvertinimas jam svarbus. Pastebite, kad jis prie jūsų prisitaiko. Jis mano, kad sprendimus turėtumėte priimti kartu, nes jūsų gyvenimai dabar susiję.

Vyras jus myli, jei jam įdomios susijusios su jumis smulkmenos
Jis domisi viskuo, kas vyksta jūsų gyvenime. Jis netgi domisi jūsų studijomis universitete. Pasiruošęs klausytis istorijų apie jūsų kolegas, įsimena jų vardus ir klausinėja apie juos. Net būdama toli, galite būti tikra, kad vyras jus myli. Kaip? Dėmesys detalėms yra tikras įsimylėjimo ženklas.

Kaip suprasti, kad vyras tikrai tave myli: jis nori būti fiziškai kuo arčiau
Jis dažnai jus liečia, paima už rankos, uždeda ranką ant peties, atsisėda šalia jūsų. Visi šie gestai byloja apie jo norą būti kuo arčiau mylimosios ir jausti jos buvimą fiziniu lygmeniu. Fiziniai dėmesio ženklai visada išduoda tai, kad vyras jums nėra abejingas, kad jis jus myli.

Remiamas turinys

Redakcija rekomenduoja