Brazilija žengė į pasaulio čempionato ketvirtfinalį

Pasaulis

Reporteris ViktorijaŠaltinis: Etaplius.lt

43818

Pasaulio čempionę Vokietiją sensacingai įveikusi ir namo išsiuntusi Meksika įrodė, kad tai nebuvo atsitiktinumas. Aštuntfinalio mače su kita turnyro favorite Brazilija „actekai“ surengė dar vieną solidų pasirodymą, bet to dar vienam stebuklui neužteko. Penkis kartus planetos čempionai ambicingų varžovų šturmą atlaikė, o patys klaidų nedovanojo – 2:0.

Tite auklėtiniai pateko į ketvirtfinalį, kuriame brazilų varžovais bus Belgijos ir Japonijos poros nugalėtojas.

Meksika labai aktyviai pradėjo Samaroje vykusią dvikovą ir netgi turėjo neblogą progą pasižymėti, tačiau Hirvingo Lozano smūgį atrėmė laiku išdygęs Miranda, o įpusėjus kėliniui brazilai vis dažniau ir patys pradėjo grasinti priešininkų vartams.

Perėmusi iniciatyvą, „Selecao“ vadžių neatleido ir antrajame kėlinyje sugebėjo savo varžovus nubausti. 51-ąją minutę puikiai suveikė Neymaro ir Williano tandemas. Pastarasis po Neymaro perdavimo kulnu galingai įsiveržė į baudos aikštelę, pasiuntė kamuolį link vartų, o ten įkirtusiam Neymarui beliko tik užbaigti reikalus ir kamuolį pasiųsti į tinklą.

Atsidūrę besivejančių vaidmenyje meksikiečiai bandė gelbėtis ir turėjo keletą progų, bet paversti jų įvarčiais nesugebėjo. O brazilai ir vėl smogė negailėdami.

89-ąją minutę Neymaro galingas reidas kairiuoju kraštu baigėsi perdavimu į baudos aikštelę kertančiam Roberto Firmino ir po keitimo aikštėje pasirodęs „Liverpool“ puolėjas įtvirtino pergalę.