Brandžios odos priežiūros rutina

Brandžios odos priežiūros rutina
Vilnius
Reporteris Edita Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Etaplius.lt

Dažniausiai ant brandžios odos galime pastebėti pirmuosius senėjimo požymius, tokius kaip didesnis išsausėjimas ar pirmosios raukšlės. Visgi, tai tikrai nereiškia, kad nuo šiol reiks pratintis prie šių pakitimų – jei daugiau dėmesio skirsite odos priežiūrai, ji ir vėl įgaus jaunatvišką, spindinčią išvaizdą. Pasiekti tokių rezultatų nėra sunku – tereikia įsiminti kelis pagrindinius žingsnius.

Kasdienis odos valymas

Nepriklausomai nuo Jūsų odos tipo ar kamuojančių problemų, kasdienis jos valymas yra būtinas. Tačiau jei oda akivaizdžiai sensta, vietoj putojančio valiklio rinkitės švelnesnį, maitinantį, kreminės konsistencijos produktą. Tokios priemonės ne tik nuvalys susikaupusius nešvarumus, tačiau taip pat suteiks odos paviršiui drėgmės ir leis atrodyti gaiviai. Prausiklį reikėtų naudoti ir ryte, ir vakare: įspauskite jo į drėgnas rankas, švelniai masažuokite ant odos, o tuomet kruopščiai nuplaukite ir nusausinkite.

Odos šveitimas

Šis žingsnis turėtų būti įtrauktas į Jūsų odos priežiūros rutiną, kadangi negyvų ląstelių pašalinimas yra kone pagrindinė senėjimą stabdanti priemonė. Tiesa, jei kai kurie žmonės tokią procedūrą gali toleruoti nors ir kasdien, kitiems jos pakanka kartą ar du per savaitę. Šiuo atveju reikėtų pradėti nuo švelnių šveitiklių ir stebėti, kaip į juos reaguoja Jūsų oda. Kasdien tokia procedūra tikrai nėra būtina, tačiau vienas ar du kartai per savaitę gali padėti pasiekti akivaizdžių rezultatų.

Tepkite serumą ir kremus

Brandžiai odai geriausiai rinktis serumus su hialurono rūgštimi, kuri užtikrina efektyvų drėkinimą – oda tampa elastingesnė ir gyvybingesnė. Taip pat dažnai rekomenduojamas retinolio serumas, kuris drėkina, minkština ir lygina odą. Tačiau galite rinktis ir kitus brandžiai veido odai pritaikytus produktus.

Labai svarbi kasdienės rutinos dalis yra ir veido kremo naudojimas – šį žingsnį reikia prisiminti ir ryte, ir vakare. Brandžiai odai dažniausiai trūksta drėgmės, tad turėtumėte įsitikinti, kad atitinkamas produktas turi drėkinančių ingredientų. Jų dažniausiai nestokoja L‘Oreal kremai – platus jų pasirinkimas pateikiamas Pigu.lt el. parduotuvėje.

Atsakingai rinkitės makiažo priemones

Tai, jog turite brandžią veido odą, tikrai nereiškia, kad turėtumėte atsisakyti makiažo – priešingai, kai kurie produktai lygiai taip pat gali tapti kasdienės rutinos dalimi. Pavyzdžiui, kartais jie gali sudrėkinti odą ar pasiūlyti aukštą SPF filtrą, kuris saugos odą nuo kenksmingų saulės spindulių poveikio.  Daugeliu atveju Jums padės L‘Oreal kosmetika – ši kompanija siūlo daugybę priemonių, kurios leis ne tik pasidaryti tobulą makiažą, bet ir visapusiškai pasirūpins Jūsų oda.

Švelniai nuvalykite makiažą

Miegoti su makiažu bet kokiame amžiuje yra klaida – tai paskatina porų užsikimšimą ir daugybę kitų problemų, kurių tikrai norėtųsi išvengti. Valymui galite naudoti micelinį vandenį, kuris makiažą pašalins švelniai ir puikiai tiks visiems odos tipams.

Pritaikiusios visus šiuos patarimus savo odos priežiūrai, galėsite džiaugtis akivaizdžiais pokyčiais. Tikriausiai sutiksite, kad taisyklės tikrai nėra sudėtingos, tačiau rezultatai gali būti labai įspūdingi!

Remiamas turinys