Boso atsikratymas #8: įspūdžiai TV bokšte

Lietuva
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Etaplius.LT

Etaplius.lt vasaros projektas „Kaip atsikratyti boso visai vasarai?“ direktorę Giedrę Brazlauskaitę panardino į nuotykių ir iššūkių sūkurį: ji ne tik mėgaujasi poilsiu, aktyviomis pramogomis, bet ir išbando netikėtus vaidmenis. Šįkart vasara, atostogomis ir pramogomis dvelkiantis projektas Etaplius.lt direktorę atvedė į Vilnių, kur jos laukė projekto rėmėjų „Laisvalaikio dovanos“ skirta įspūdinga pramoga – apsilankymas Vilniaus televizijos bokšte.

Vilniaus televizijos bokštas – aukščiausias pastatas Baltijos šalyse. 170 metrų aukštyje įsikūręs restoranas „Paukščių takas“ – tai ypatinga vieta, iš kurios atsiveria įspūdinga Lietuvos sostinės panorama, o pasivaikščiojimas atviroje apžvalgos aikštelėje sužavi ir nepalieka abejingų!

„Jeigu mes esame 170 metrų aukštyje, tai būtų  56–57 namo aukštas. Lietuvoje kito tokio pastato neturime. Juo labiau, į kurio terasą būtų galima išeiti, pasižvalgyti. Mes vieninteliai“ – sakė Vilniaus televizijos bokšto administratorius Airidas.


Tuo įsitikino ir Etaplius.lt direktorė Giedrė Brazlauskaitė. Pakilusi liftu į apžvalgos aikštelę, ji mėgavosi Vilniaus ir miesto apylinkių vaizdais, kurie regimi net 50 km spinduliu. Atviroje TV bokšto terasoje direktorė pamiršo visus darbo rūpesčius ir leido sau pasimėgauti gaivaus vėjo žaismu.


Pasigėrėjusi įspūdinga panorama, Etaplius.lt bosė mėgavosi restorano „Paukščių takas“ svetingumu. Pietums ji skanavo jautienos išpjovos kepsnį, mėgavosi šokoladiniu pyragu ir atsigaivino vitaminų kokteiliu. Skanus maistas, įspūdingas vaizdas – visa tai, ko reikia atokvėpio valandėlei!


Dienos pabaigoje G. Brazlauskaitė neslėpė emocijų. „Man patiko, patiko, patiko! Patiko viskas, nes apsilankiau apžvalgos aikštelėje, mėgavausi vakariene TV bokšte restorane „Paukščių takas“ bei įspūdžiais, kuriuos padovanojo mūsų projekto rėmėjai „Laisvalaikio dovanos“!“


Jeigu ir jūs norite nustebinti savo bosą, draugą ar artimąjį, padovanokite jam įspūdžių ir emocijų kupiną nuotykį! Apsilankykite internetiniame puslapyje „Laisvalaikio dovanos“ ir išrinkite tobulą dovaną, kuri įsimins ilgam!


O mes primename, kad projektas „Kaip atsikratyti boso visai vasarai?“ tęsiasi. Sekite Etaplius.lt ir sužinokite, kokių dar staigmenų paruošėme savo bosei Giedrei Brazlauskaitei!