Boso atsikratymas #7: išbandymas gaminant langus

Lietuva
Etaplius.LT Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Etaplius.LT

Etaplius.lt vasaros projektas „Kaip atsikratyti boso visai vasarai?“ naujienų platformos vadovę Giedrę Barzlauskaitę siuntė į įvairiausius iššūkius – važinėtis kartingais, mėgautis sanatorijos malonumais, įvedinėti šviesolaidinį internetą ir išmaniąją televiziją, rūpintis klientų namais ir t. t. Tačiau šis išbandymas Etaplius.lt vadovę nustebino kaip reikiant ir privertė išbandyti netikėtą amplua.

Šį kartą direktorė Giedrė Brazlauskaitė lankėsi „Bodesos langai“ įmonėje, kur teko susidurti su nemenku iššūkiu. Etaplius.lt vadovė apsilankė gamybos ceche, kur pirmą kartą gyvenime turėjo gaminti ne tik langus, juos įdėti, bet ir išbandyti aliuminio profilio durų gamybą.

 

„Šiandien aš darysiu aliuminio profilio duris? Aš darysiu duris. Pasaka“, – nauju iššūkiu stebėjosi Etaplius.lt naujienų platformos vadovė.

 

„Bodesos langai“ – tai nauja, veržli ir ambicinga Šiauliuose įsikūrusi įmonė, kuri savo klientams gali pasiūlyti labai platų langų pasirinkimą: plastikiniai ir aliuminiai langai, lauko durys, stiklinės fasadų sistemos, slankiojančios sistemos skirtos terasoms ir ofisams, žiemos sodai ir t. t. Įmonėje dirbantis daugiau nei 25 asmenų personalas prisideda prie vis įdomesnių projektų įgyvendinimo.

 

„Bodesos langai“ savo klientus taip pat konsultuoja, rengia projektinius brėžinius ir rūpinasi gaminių montavimo darbų valdymu statybos aikštelėje. Bendrovė turi „Statybos sektoriaus vystymo agentūros“ išduotą kvalifikacijos atestatą, kuris suteikia teisę dirbti ypatingo statinio statybos rangovu.

 

Kaip teigia „Bodesos langai“ direktorė Vaida Steponavičiūtė, paskutiniu metu vis labiau didėja aliuminio langų ir konstrukcijų poreikis. Kodėl jie tokie paklausūs?  Langai, pagaminti iš aliuminio, yra tvirti, saugūs, ergonomiški, ilgaamžiai, išsiskiria lengvumu, patrauklia išvaizda, o techninės galimybės – milžiniškos.

 

„Bodesos langai“ savo klientams siūlo aukštos kokybės gaminius, kurie atitinka visas deklaruojamas aliuminio profilių sistemų tiekėjų savybes ir užtikrina, kad kliento pastato vizija būtų visiškai įgyvendinta.

 

„Jeigu sugalvojote patys įsidėti langus – nerekomenduoju. Tai labai kruopštus ir atsakingas darbas, o „Bodesos langai“ komanda puikiai tą daro“, – teigė Etaplius.lt naujienų platformos vadovė.

 

Kaip sekėsi Etaplius.lt vadovei pirmą kartą gyvenime gaminti langus, duris ir juos įdėti? Daugiau bosės nuotykių pamatysite žiūrėdami naujausią projekto „Kaip atsikratyti boso visai vasarai?“ vaizdo įrašą!