Boso atsikratymas #4: nuotykiai Panevėžyje

Panevėžys
Etaplius.lt nuotr.
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Etaplius.LT

Kas geriau padeda užimti mintis lietingą vasarą nei kokybiškas šviesolaidinis internetas ar išmanioji televizija?

Na, o jei jūsų bosas gyvena Panevėžyje ir negali pasigirti greičiausiu internetu, tuomet naujausia Etaplius.lt projekto „Kaip atsikratyti boso visai vasarai?“ dalis skirta būtent jums! Nes įkalbėję vadovą įsigyti vienos iš telekomunikacijų rinkos lyderių „Splius“ paslaugas Panevėžio mieste, dovanų sulauksite ir patys.

Naujienų portalo vadovė Giedrė Brazlauskaitė išbandė naują amplua – kartu su patyrusiais specialistais iš Šiaulių vyko į Panevėžį. Čia Etaplius.lt vadovė apsilankė naujų klientų namuose, padėjo įvesti šviesolaidinį internetą, išmaniąją televiziją bei pristatė smagią naujovę. „Visiems, kas rekomenduoja įsigyti „Splius“ paslaugas, bus skirta dovana – visą mėnesį išmanioji televizija arba internetas bus nemokami“, – atskleidė Giedrė Brazlauskaitė.

Svarbu paminėti, kad akcijoje gali visi Šiaulių apskrities gyventojai, kurie jau turi „Splius“ paslaugas. Taip sumanyta dėl to, kad bendrovė šių metų pavasarį įsitvirtino šiame mieste ir įrengė GPON technologijos tinklą. Jis leidžia miestiečiams naudotis moderniu šviesolaidiniu internetu. Šis elektroninių ryšių bendrovės „Splius“ tiekiamas internetas garantuos miesto gyventojams itin didelę – net 1 Gbps greitaveikos spartą bei itin stiprų perduodamų duomenų saugumą. Ne ką mažiau patogumo suteiks ir išmanioji televizija, kurią galima patogiai žiūrėti per bet kurį mėgstamą įrenginį – telefoną, planšetę, televizorių ar kompiuterį. Klientų patogumui išmanioji televizija turi iki 14 dienų kanalų archyvą.

Elektroninių ryšių bendrovė „Splius“ nuolat plečia savo paslaugas Šiaurės ir Vakarų Lietuvoje. Tai viena iš patikimiausių rinkos lyderių, kuri nuolat stebina savo klientus maloniais siurprizais ir kokybiškomis paslaugomis.

Daugiau apie tai, kaip Etaplius.lt vadovei sekėsi Panevėžyje, bei kitą reikalingą informaciją apie „Splius“ paslaugas šiame mieste pamatysite naujausioje projekto „Kaip atsikratyti boso visai vasarai?“ dalyje.

Remiamas turinys