Boso atsikratymas #2: nuotykiai sanatorijoje

Lietuva
Etaplius.lt Budėtojas Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Etaplius.lt

Prasidėjo neeilinis ir linksmus nuotykius žadantis naujienų platformos Etaplius vasaros projektas: „Kaip atsikratyti boso visai vasarai?“.

Vasarą norisi linksmybių, poilsio ir mažiau darbo? Tai pasiekti Etaplius.lt komanda siūlo atsikratant kompanijos boso ir išsiunčiant jį pačioms netikėtiniausioms pramogoms. O geriausias paslaugas bei linksmybes savo kailiu išbando ir naujienų platformos direktorė Giedrė Brazlauskaitė.

Šįkart atsikratyti boso ir suteikti smagių patirčių padėjo „Eglės sanatorija“, kuri turi  50-ies metų patirtį sveikatinime!

Antrajame projekto epizode Etaplius.lt vadovė Giedrė išbandė sanatorijos teikiamą sanatorinio gydymo programą. Vos atvykusią direktorę pasitiko patyrę specialistai, kurie įvertino jos savijautą ir paskyrė gydomąsias procedūras, skirtas sveikatai stiprinti. Dieną ji praleido ne tik išbandydama skirtingas procedūras tokias, kaip kineziterapija, purvo procedūra ar masažas, bet ir mėgavosi skaniu maistu ir aktyviu laisvalaikiu važinėjant dviračiu.

„Jeigu svarstote apie puikią dovaną – „Eglės sanatorija“ ir čia daromi masažai yra pasaka!“ – išbandydama sauso masažo lovą tikino G. Brazlauskaitė.

Sanatorijoje Etaplius.lt vadovė išbandė Bioptron procedūrą, mineralinę durpinio purvo vonią, individualią RedCord mankštą ir kitas paslaugas.

Tik „Eglės sanatorija“ savo klientams siūlo visą komplektą sveikatinimo, atsipalaidavimo paslaugų bei pasirūpina komfortišku apgyvendinimu moderniuose kambariuose bei sočia, subalansuota mityba.

Daugiau apie „Eglės sanatorijos“ teikiamas paslaugas – antrajame „Kaip atsikratyti boso visai vasarai?“ epizode!