Boso atsikratymas #14: atokvėpis svečių namelyje „Žuvininkai“

Šiauliai
Etaplius nuotr.
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Etaplius.LT

Viskas, kas turi pradžią, turi ir pabaigą. Etaplius.lt vasaros projektas „Kaip atsikratyti boso visai vasarai?“ baigiasi su paskutiniu iššūkiu bosei – šį kartą naujienų portalo direktorė galėjo atsikvėpti nuo sunkių darbų visai netoli – „Žuvininkų“ svečių namelyje, įsikūrusiame Šiaulių Talšos parke.

Į poilsio oazę atvykusi bosė skubėjo apžiūrėti 3 km nuo Šiaulių miesto įsikūrusios sodybos.

Miško apsuptyje įrengtas ne tik svečių poilsio namelis, bet ir kupolas dviems, kuriame jaukiai įsitaisius galima palydėti šiltus vasaros vakarus besigrožint akį veriančiais saulėlydžiais.

„Žuvininkuose“ galima ne tik poilsiauti, bet ir aktyviai pramogauti gamtoje: dideliame sodybos plote įrengtos vaikų žaidimų, krepšinio ir net pliažo tinklinio aikštelės, o įspūdingo grožio tvenkinys leidžia ne tik atsigaivinti, mėgautis saulės voniomis, bet ir pasigauti žuvies vakarienei!

Tą padarė ir mūsų bosė – išskirtinį vasaros projektą „Kaip atsikratyti boso visai vasarai?“ ji užbaigė su įspūdingu šuoliu į tvenkinį! Po vandens pramogų, atsigaivinusi vieną iš karščiausių vasaros dienų, bosė prašė skaniausios picos recepto – specialioje krosnyje čia galima išsikepti picą, o išskirtinio dizaino kepsninėje – skaniausių kepsnių!

Na, o jei svečių namelyje lankotės šaltuoju sezonu, šeimininkai jums pasiūlys išsikaitinti pirtyje ar pasišildyti kubile – ko daugiau reikia norint atsipalaiduoti ir atitrūkti nuo darbų bei rūpesčių?

Kaip sakė bosė, „Žuvininkų“ svečių namelis puikiai tiks tiek jaukiai ir atokiai nuo miesto šurmulio norinčiai pasibūti porai, tiek pasilinksminti nedidelei draugų kompanijai, nes čia rasite visko, ko reikia geram ir maloniam poilsiui.

Pabodus gulinėti ir pliuškentis, galima pasimėgauti grynu oru ir pasivaikščioti miško taku aplink Talkšos ežerą.

Tiesa, šis bosės išbandymas buvo išskirtinis. Apžiūrinėjant teritoriją, išbandant įvairias pramogas, G. Brazlauskaitė išgirdo automobilių gaudimą ir lengvą šurmulį – į sodybą pasveikinti bosės su sėkmingai įveikta, kupina iššūkių vasara atvyko visas Etaplius kolektyvas.

Daugiau bosės nuotykių svečių namelyje ir atsisveikinimą su vasaros projektu „Kaip atsikratyti boso visai vasarai?“ ir jo žiūrovais rasite paskutiniame video.