Boso atsikratymas #13: darbostogos svečių namuose „Aštuoni“

Lietuva
Etaplius.LT Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Etaplius.LT

Vasara skaičiuoja paskutines dienas, o Etaplius.lt projektas „Kaip atsikratyti boso visai vasarai?“ taip pat eina į pabaigą. Šį kartą direktorė Giedrė Brazlauskaitė ilsėjosi nuo aktyvių darbų, iššūkių ir apsilankė Palangoje!

Ramybės, atgaivos ir naujų idėjų vadovė nusprendė pasisemti išvykusi darbostogų. Tam ideali vieta – svečių namai „Aštuoni“. Vos pravėrus apgyvendinimo įstaigos duris, naujienų platformos vadovei buvo priminta auksinė taisyklė.

„Čia galėsite ne tik dirbti. Linkiu jums padalinti savo gyvenimo parą į tris dalis: 8 valandas daryti tai, dėl ko atvykote – dirbti, 8 valandas skirti tik sau, mėgautis aplinka ir 8 valandas kokybiškai ilsėtis, gerai išsimiegoti“, – direktorei linkėjo svečių namų įkūrėja Alma Klupšienė.

Svečių namuose „Aštuoni“ iš tiesų galima rasti visko, ko reikia tiek poilsiui, tiek darbui. Čia galima organizuoti susitikimus. Erdvi ir jauki konferencijų salė tinka pasitarimams, verslo pokalbiams ir kitoms veikloms. Juk spręsti aktualius klausimus ar surengti metinį susirinkimą pajūryje – visada gera idėja.

Nuo darbinių rūpesčių pailsėti galima svečių namuose įrengtoje poilsio ir ramybės zonoje, kurioje galima pasimėgauti pirties malonumais, išbandyti sūkurinę vonią ar pailsinti kojas patogiuose gultuose. Patogi apgyvendinimo įstaigos lokacija leis be didelių pastangų pasiekti įspūdingais saulėlydžiais garsėjantį Lietuvos pajūrį, pasimėgauti ramiais pasivaikščiojimais Birutės parke ar leisti laisvalaikį auksinėse kopose.

Stilinguose svečių namuose „Aštuoni“ įrengtuose kambariuose poilsiautojai ras visko, ko reikia kokybiškam vizitui: patogias lovas, jaukias terasas su vaizdu į pajūrio pūšyną,  vonios kambarius su ekologiška kosmetika ir daug kitų malonių dalykų. Rami aplinka, ošiančios šimtametės pušys ir malonus personalo dėmesys paliks neišdildomų pojūčių, o geras poilsis užtikrins jėgų ir energijos antplūdį.

Na, o kaip darbostogas Palangoje praleido Etaplius.lt vadovė, pamatyti galite čia: