Boso atsikratymas #10: prabangus važiavimas Ferrari

Lietuva
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Etaplius

Etaplius.lt vasaros projektas „Kaip atsikratyti boso visai vasarai?“ tęsiasi ir pažeria vis įdomesnių iššūkių! Šį kartą bosė turėjo neeilinę galimybę išbandyti vieną ekstremaliausių pramogų – pasivažinėti itin greitu ir galingu, abejingų nepaliekančiu Ferrari.

Naujienų platformos vadovė Giedrė Brazlauskaitė buvo išsiųsta į „Nemuno žiedo“ trasą Kaune. Čia galima išbandyti vieną iš nerealių „Laisvalaikio dovanos“ pramogų – pasivažinėjimą galingaisiais sportiniais Ferrari arba Lamborghini automobiliais tikroje lenktynių trasoje!

Tai puiki galimybė greičio ir prabangos pojūčių ištroškusiems galbūt tik kartą gyvenime sėsti už galingiausių automobilių vairo ir pralėkti neįtikėtinu greičiu specialiai tam įrengtoje trasoje. Pajuskite, kaip adrenalinas plūsta krauju!

Kaip sako „Nemuno žiedo“ trasos profesionalus lenktynininkas ir pramogos instruktorius Rokas, šie super automobiliai yra labai panašūs, bet tuo pačiu ir skirtingi, todėl įdomiausia yra išbandyti pasivažinėjimą jais abiem ir pajusti skirtingus įspūdžius nuo galingų variklių iki prabangių salono sėdynių. Jų siūlomas Ferrari F430, kuriuo skriejo mūsų bosė gali pasigirti 490 arklio galių, o kitas automobilis Lamborghini Gallardo – net 570 arklio galių!

Išbandyti išskirtinį pasivažinėjimą svajonių automobiliais galite ne tik trasoje, bet ir tikromis eismo sąlygomis – Vilniaus arba Kauno gatvėmis, pasirinkus norimą važiavimo trukmę ir maršrutą.

Etaplius.lt vasaros projekto partneris „Laisvalaikio dovanos“ Lietuvoje patys pirmieji pasiūlė tokią išskirtinę ir naują pramogą – galimybę patiems arba su instruktoriumi pasivažinėti prabangiais sportiniais automobiliais.

Visi įsigiję įspūdžių dovanų kuponus gali būti ramūs – profesionalų komanda užtikrina puikias, niekur kitur netaikomas sąlygas, nes turimas kuponas galioja net tris metus. Jeigu ir jūs norite nustebinti savo artimąjį greičio mėgėją, padovanokite jam adrenalino kupiną nuotykį! Apsilankykite internetiniame puslapyje „Laisvalaikio dovanos“ ir išrinkite dovaną, kuri paliks neišdildomų įspūdžių.

O kaip bosei sekėsi valdyti vieną galingiausių automobilių ir ką apie juos papasakojo instruktorius Rokas, pamatykite naujausiame vasaros projekto „Kaip atsikratyti boso visai vasarai?“ epizode!

Specialusis projektas