„Black Friday“ Lietuvoje: žada nuolaidų neužmirštamoms gyvenimo dovanoms

„Black Friday“ Lietuvoje: žada nuolaidų neužmirštamoms gyvenimo dovanoms
Lietuva
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Etaplius.LT

„Black Friday“, Lietuvoje dar žinomas kaip Juodasis penktadienis, yra ypatingas laikotarpis, kuris tarsi pradeda kalėdinių apsipirkimų pradžią, o parduotuvės skelbia itin dosnias nuolaidas savo asortimentams. Tai puikus laikas įsigyti daiktų ir dovanų už geras kainas. Šiemet Lietuvoje bus taikomos išskirtinės nuolaidos, tad ką verta įsigyti per šį nuolaidų bumą?

Kaip geriausiai išnaudoti nuolaidų laikotarpį?

Juodasis penktadienis kilo iš JAV atsiradusios tradicijos po Padėkos dienos pradėti kalėdinių dovanų pirkimo bumą. Parduotuvės pirkėjus vilioja didžiulėmis nuolaidomis. Metams bėgant, nuolaidų lietumi vartotojus kviesti pradėjo ir kitų šalių prekeiviai. Lietuva – ne išimtis. Parduotuvės lapkričio mėnesį pradeda skelbti įvairias akcijas, pasiūlymus ir nuolaidas. Norint nepraleisti puikių pasiūlymų ir neapsigauti šiuo nuolaidų laikotarpiu, svarbu atkreipti dėmesį į keletą paprastų patarimų:

  • Sekti informaciją. Juodojo penktadienio nuolaidas parduotuvės pradeda siūlyti skirtingu laiku. Todėl geriausia sekti dominančių parduotuvių informaciją, nes visi prekeiviai iš anksto praneša apie planuojamą išpardavimą. Taip nepraleisite geriausių pasiūlymų.

  • Žinoti, ką norite įsigyti. Iš anksto nusprendus įsigyti vieną ar kitą pramogą, daiktą ar kitą prekę, bus galima stebėti rinką. Jei žinosite pradinę kainą, bus lengva suprasti, ar siūloma nuolaida jus tenkins. Be viso to – išvengsite spontaniško pirkimo. Todėl nesinervinsite, įsigiję nereikalingų daiktų.

  • Numatyti savo biudžetą ir jo laikytis. Bijote, kad išleisite per daug? Nusistatykite, kiek planuojate skirti pinigų būtent Juodojo penktadienio pasiūlymams. Tai leis užkirsti kelią per dideliam išlaidavimui – įsigysite tik tas prekes, kurių labiausiai norite.

 

Na, o kad netektų skaudžiai nusivilti, nuolaidų laikotarpiu venkite skambių pasiūlymų iš nežinomų prekeivių ar pavienių žmonių. Tai padės išvengti sukčių. Geriausia paslaugas, pramogas ir daiktus įsigyti iš gerai žinomų parduotuvių.

Už gerą kainą – įspūdžiai visam gyvenimui

Juodojo penktadienio nuolaidos vilioja pirkti įvairius daiktus – nuo elektronikos prietaisų iki įvairių rūbų, aksesuarų ir panašiai. Didysis nuolaidų bumas gali būti puiki proga įsigyti kalėdinių dovanų gerokai pigiau ir taip sutaupyti. Daugelis vartotojų šiuo laikotarpiu stengiasi pirkti žaislus vaikams, solidžias dovanas artimiesiems, ieško kitų būdų nustebinti šeimą šventiniu laikotarpiu ir Kalėdas paversti stebuklų laikotarpiu.

Įvairios naujos patirtys, pramogos, edukacijos gali tapti viena iš geriausių dovanų. Todėl ieškantiems įspūdingiausių dovanų geriausius pasiūlymus rengia ir „Gera dovana“. „Black Friday“ proga visiems pirkėjams bus taikoma ypatinga nuolaida visuose prekybos taškuose. Čia bus galima įsigyti daugiau nei 3 000 neužmirštamų įspūdžio dovanų, tokių kaip:

skrydžiai oro balionu, pasivažinėjimas superautomobiliu, šuolis parašiutu, jodinėjimas, įvairios degustacijos, grožio procedūros, SPA malonumai ir daugybė kitų.

Tai dovanos, kurios bus išskirtinės bei sukurs neužmirštamų atsiminimų visam gyvenimui. Na, o Juodojo penktadienio nuolaidos – puiki proga ne tik įsigyti įspūdžio dovanų ir nustebinti artimuosius ar draugus neišdildomais įspūdžiais ir naujais potyriais. Tai gali būti gera galimybė įsigyti pramogą, apie kurią ilgai svajojote patys. „Gera dovana“ nuolaidomis lepins savo stenduose prekybos centruose „Rimi“ (net 51 parduotuvėje visoje šalyje), „Maxima“ (63 Lietuvos parduotuvėse) bei 23 „Geros dovanos“ parduotuvėse. Na, o norintieji sutaupyti laiko visas nuolaidas ras Geradovana.lt puslapyje.

Reklama