Biuro baldai – ir sėkmingam verslui, ir darbui namuose

Biuro baldai – ir sėkmingam verslui, ir darbui namuose
Lietuva
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Etaplius.LT

Sąvoka biuras dėl pandemijos įgavo naują prasmę. Susidariusi neeilinė situacija lėmė, kad vis daugiau verslų persikėlė į namus. Taip išaugo poreikis įrengti ergonomiškas ir funkcionalias darbo vietas tiek ofisuose, tiek specialistų namuose. Hibridinis darbo modelis išpopuliarėjo ir net atslūgus karantinui tapo vienu dažniausių reiškinių. Taip nutikus vis daugiau žmonių ieško kokybiškų ir, svarbiausia, stilingų biuro baldų. Kaip įsirengti darbo vietą, kuri didintų našumą, atlieptų visus darbuotojo poreikius bei turėtų visus moderniausius sprendimus?

Baldai verslui

Biuro baldai turi būti ne tik kokybiški, ergonomiški, bet ir stilingi. Juk tai yra vizitinė ofiso kortelė. Akį traukiantys, iš kokybiškų medžiagų pagaminti baldai sukuria prabangos jausmą, siunčia klientams ir verslo partneriams nebylią žinutę apie tai, kad įmonė yra sėkminga, atsakingai rūpinasi savo darbuotojų sveikata bei turi pakankamai išteklių, domisi šiuolaikinėmis tendencijomis.

Ypač daug dėmesio vertėtų skirti vadovo kabineto apstatymui. Dar prieš įsigyjant baldus reikėtų apgalvoti, koks stilius vyrauja visose biuro patalpose. Išlaikytas harmoningas dizainas leis sukurti erdves, kurios dera tarpusavyje ir kurs vientisą stilių.

Vadovo biuro baldai neturi apkrauti erdvės. Geriausia rinktis modernius, minimalistinio dizaino darbo stalus ir kėdes. Rekomenduojama rinktis patikimų gamintojų produkciją, nes būtent tokie biuro baldai turi ne tik visas patogiam darbui reikalingas ergonomines funkcijas, bet ir pasižymi kitais praktiškais dizaino sprendimais. Pavyzdžiui, minimalistinis darbo stalas atrodys tvarkingesnis tuomet, kai bus pakankamai nišų susidėti darbo priemonėms, dokumentams ir paslėpti laidams. Tokiomis savybėmis pasižymi baldų gamintojo NARBUTAS kuriama PLANA baldų kolekcija. Šie vadovui skirti baldai yra ergonomiški, o jų išskirtinumas – dizainerių kurti stilistiniai sprendimai. Prabangos pojūtį kuriantis medžio masyvas derinamas su minimalistinėmis metalo detalėmis. Tokie biuro baldai puikiai atrodys tiek didelėse, tiek mažose erdvėse.

Biuro baldai reikalingi ir namuose

Vis daugiau darbuotojų ir net įmonių vadovų dirba hibridiniu būdu – tai reiškia, kad dažnu atveju namuose praleidžiama beveik tiek pat laiko, kiek ir ofise. Taip išaugo poreikis įsirengti darbui skirtą erdvę ar net kambarius savo namuose. Kad būtų patogu atlikinėti įvairias užduotis ir nekamuotų nugaros ar kojų skausmai, būtina įsigyti biuro baldus. Namų ofiso baldai turi būti tiek pat stilingi, kiek ir tikrame biure. Juk vaizdo pokalbių metu matoma aplinka gali padėti sukurti patikimo verslo įvaizdį.

Kiek kitaip nei biure, namuose dažniausiai neturima tiek erdvės, todėl verta apgalvoti, kokie baldai tilps numatytame kambaryje. Jei vietos stokojama, vertėtų investuoti į kokybišką darbo stalą ir ergonomišką darbo kėdę. Jei tenka daug dirbti su dokumentais, failais, svarbu pagalvoti apie spintelės ar papildomų lentynų įrengimą.

Dar vienas itin svarbus aspektas – biuro baldų stilius. Spalvas, formas ir medžiagas reikėtų derinti prie bendro namų dizaino. Jei namuose vyrauja šviesios spalvos, tuomet ir biuro baldus darbo erdvei vertėtų rinktis šviesių spalvų. Norintys išskirtinumo gali rinktis baldus, kurie turi akį traukiančius akcentus. Baldų gamintojai gali pasigirti itin plačia pasiūla įvairiausių poreikių žmonėms, todėl nereikėtų bijoti kreiptis pagalbos į profesionalus. Patikimos, kokybę vertinančios įmonės gali pasiūlyti ne tik modernius ir naujausias mados tendencijas atliepiančius sprendimus, bet ir sukurti baldus pagal norimus išmatavimus.

Patogūs ofiso baldai tiek darbe, tiek namuose padės patogiai ir užtikrintai atlikti užduotis, bendrauti bei siekti karjeros aukštumų.

Reklama