Biržuose šalia Evangelikų reformatų bažnyčios – nauja vaikų žaidimų aikštelė

Biržai
Biržų rajono savivaldybės nuotr.
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Biržų rajono savivaldybė

Biržų rajono savivaldybė praneša apie baigtą vaikų žaidimų aikštelę, esančią aikštėje greta Evangelikų reformatų Bažnyčios. Liepos 20 d. Lietuvos nacionalinio akreditacijos biuro akredituota vaikų žaidimų aikštelių kontrolės įstaiga INSPECTUM atliko pirminį vaikų žaidimų aikštelės patikrinimą.

Patikrinimo metu nustatyta, kad žaidimų aikštelės įranga ir danga atitinka saugos reikalavimus, papildomų pastabų nepateikta, todėl vaikų žaidimų aikštele naudotis galima – lankytis bei žaisti joje yra saugu.

Vaikų žaidimų aikštelių patikrinimas atliekamas pagal galiojančius Higienos normos ir Lietuvos standarto reikalavimus. Kontrolė apima: žaidimų aikštelės įrangos, atsitrenkimą švelninančios dangos ir bendros žaidimų erdvės vertinimą ne didesniu kaip 3 metrų atstumu aplink žaidimų įrangą.

Nors vaikų žaidimų aikštelių, ten esančių įrenginių ir dangos atitikimo saugumo reikalavimai yra tikrinami kiekvienais metais (vykdomi metiniai patikrinimai), o esant įtarimams atliekami ir neeiliniai patikrinimai, visgi atkreipiame dėmesį ir prašome mažamečių vaikų nepalikti žaidimų aikštelėse be suaugusiųjų priežiūros.  

Atkreipiame biržiečių ir miesto svečių dėmesį, kad naujojoje žaidimų aikštelėje yra sumontuotas interaktyvus daugiafunkcis išmanusis žaidimų įrenginys YALP MEMO, kuris sudomins ne tik mažuosius žaidimų aikštelės lankytojus.

YALP MEMO – daugiafunkcinis išmanusis įrenginys, lavinantis fizinį aktyvumą, taktiką, loginį mąstymą, skatinantis kūrybiškumą, įtraukiantis į komandinius žaidimus ir ugdantis reakciją. Interaktyvus įrenginys apjungia smagiausius video ir lauko žaidimus siūlydamas matematikos užduotis (sudėtingėja sėkmingai sprendžiant užduotis), spalvų bei atminties lavinimo žaidimus.

 

Skaitykite savo miesto naujienas!