Biržuose jau baigiami aikštės prie Evangelikų reformatų bažnyčios darbai: gyventojai ir miesto svečiai jau gali naudotis aikšte

Biržai
Biržų rajono savivaldybės nuotr.
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Biržų rajono savivaldybė

Baigiami Biržų miesto aikštės prie Evangelikų reformatų bažnyčios rekonstrukcijos darbai. Gyventojai ir miesto svečiai jau gali naudotis aikšte: pasivaikščioti, prisėsti ant suolelių bei numatytose stovėjimo vietose palikti transporto priemones.

Aikštėje yra suprojektuotos 144 stovėjimo vietos transporto priemonėms (J. Janonio aikštės prieigose (už 200 m. ) esančioje automobilių stovėjimo aikštelėje suprojektuota 70 vietų), įrengtos elekromobilių įkrovimo stotelės. 

Visgi, aikštės rekonstrukcijos darbai kol kas pilnai baigti nėra – su rangovu UAB „Infes“ pasirašytas defektinių darbų aktas, kuriame pateiktas sąrašas nekokybiškai ar netinkamai atliktų darbų. Juos rangovas yra įsipareigojęs ištaisyti.

Daugiausia defektų yra susiję su aikštėje pasodintais želdiniais. Neprigiję, sergantys su defektais želdiniai bus pakeisti naujais, kur reikia persėta žolė.

Biržų rajono savivaldybė įspėja, kad, kad vaikų žaidimų aikštelės, esančios aikštėje prie Reformatų bažnyčios, rangos darbai šiuo metu vis dar vyksta ir ja naudotis yra draudžiama. Apie rangos darbų pabaigą ir galimybę naudotis žaidimų aikštele, visuomenę Savivaldybė informuos atskirai.

Viešasis tualetas, esantis aikštėje kol kas dar neveikia, kadangi tęsiami jam reikalingų komunikacijų įrengimo darbai Biržų miesto J. Bielinio gatvėje. Planuojama, kad jie bus baigti liepos mėnesį.