Biržų mieste tęsiami pasiruošimo gražiausioms metų šventėms darbai

resize_1200x900_405926372_1506497050142862_4891339451333280372_n
Biržai
Biržų rajono savivaldybės nuotr.
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Biržų rajono savivaldybė

Antradienį į Biržų miesto Nepriklausomybės aikštę buvo atvežtas pagrindinis žiemos švenčių simbolis – Kalėdų eglė. 12 metrų aukščio ir 40 metų amžiaus žaliaskarę miestui padovanojo odontologijos klinika „Divodenta". Ketvirtadienį aikštę papildė trys prieš keletą metų UAB „Tyla" miestui padovanoti kalėdiniai nameliai.

Šventinio pasiruošimo darbai įtraukė ir subūrė Biržų miesto įmones – jos noriai ir neatlygintinai jungėsi prie Nepriklausomybės aikštės puošimo: E. Bekerio autotransporto paslaugų įmonė transportavo eglutę ir namelius, UAB „Biržų ranga" priklausančio krano pagalba žaliaskarė buvo nupjauta ir pastatyta aikštėje, pasinaudojus UAB „Liutera" bokšteliu organizuoti eglutės pasiruošimo pjovimui, pastatymo, įtvirtinimo darbai, UAB „Bjoras" technikos pagalba pakrauti ir iškrauti nameliai.

Gruodžio 8-ąją, eglutės įžiebimo šventės metu, kalėdiniuose nameliuose įsikurs VšĮ „Pagalbos centras" bei labdaros ir paramos fondo „Vilties Šviesa" vaikai.  Jie kvies pasivaišinti šilta arbata ir Kalėdomis kvepiančias skanumynais. Skanėstų bei įvairių vietinių amatininkų rankomis kurtų žaisliukų bus galima įsigyti ir Nepriklausomybės aikštėje.

Visą šventinį laikotarpį nameliuose bus galima grožėtis Biržų Vlado Jakubėno muzikos mokyklos dailės skyriaus ir Biržų „Saulės" gimnazijos vaikų darbais. Viename namelių įsikurs Kalėdų senelio rezidencija.

Iki pat gruodžio 8 d. įvairiomis dekoracijomis bus puošiamos ir kitos miesto viešosios erdvės, o biržiečių ir miesto svečių laukia dar ne viena staigmena. Jas dovanos Biržų krašto įmonės ir Biržų miesto seniūnija.