Birželio 18-oji: vardadieniai, astrologija

Birželio 18-oji: vardadieniai, astrologija
Lietuva
Pixabay.com nuotr.
Reporteris Dovilė Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Etaplius.lt

Birželio aštuonioliktoji, šeštadienis – 169-oji metų diena (šeštoji 24-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 196 dienos.

Savo vardadienius šiandien švenčia Aminta, Elžbieta, Ginbutas, Marcelinas, Marina, Morkus, Vaiva;

rytoj: Dovilas, Dovilė, Gaudvilas, Gervazas, Protazas, Protazijus, Ramunė, Romualda, Romualdas, Svaigeda, Svaigedas, Svaigedė;

poryt: Nautara, Nautaras, Nautarė, Nauvyda, Nauvydas, Nauvydė, Silverija, Silverijus, Žadvainas, Žadvainė.

************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 04.41, leidžiasi 21.58. Dienos ilgumas – 17.17.

Šiandien – šeštoji Mėnulio pilnaties diena.

Saulė Dvynių ženkle.

**************

Protingos mintys:

„Jei nori vesti žmones į pražūtį, pasakyk jiems, kad vedi juos į garbę“ (Š. M. Taleiranas-Perigoras).

***************

Astrologinė prognozė birželio 18-ajai, šeštadieniui

AVINAS. Jums derėtų vengti konfliktų su giminaičiais, šeimos nariais, kaimynais bei socialiniuose tinkluose. Į jūsų žodžius kažkas gali labai rimtai sureaguoti ir ilgam įsiminti.

JAUTIS. Jums iš galvos neišeis įsipareigojimai, darbai. Rūpesčių kels būtinybė paskubėti kur nors išvykti ar kažką atlikti. Kita vertus, šiandieninės jūsų pastangos gali duoti neblogus rezultatus.

DVYNIAI. Būsite linkę domėtis kelionėmis, politika, studijų galimybėmis. Šiandieniniai pokalbiai gali padėti dėl kažko apsispręsti. Galite tikėtis tam tikrų išbandymų kelionėje.

VĖŽYS. Šiandien galite turėti reikalų, susijusių su finansiniais reikalais, muitais, atsiskaitymais už paslaugas ar prekes. Dėl brangių pirkinių, investicijų tarkitės su artimaisiais.

LIŪTAS. Šiandieniniai kontaktai, nors ir bus įtempti, gali padėti apsispręsti svarbiu klausimu. Regis, priešinga nuomonė taps ypač vertinga. Neprovokuokite kitų žmonių pavydo, nežeminkite.

MERGELĖ. Šiandien galite nemažai nuveikti dėl savo ūkio, sveikatos, grožio, augintinių gerovės. Kita vertus, bendra situacija, kurioje esate, bus gana nepalanki sveikatai.

SVARSTYKLĖS. Jeigu neturite problemų šeimoje ir galite atsipalaiduoti, tuomet ieškosite, kuo pradžiuginus save ir mylimus žmones. Tikriausiai rasite pramogų, tik jos patiks ne visiems šeimos nariams. Atsakingiau prižiūrėkite vaikus.

SKORPIONAS. Šiandien labiausiai nesinorės būti toli nuo namų ar viešumoje. Gali kilti ūpas ką nors įsigyti savo namams, šeimos nariams. Visgi labai išrankiai vertinsite prekių ir paslaugų pasiūlą bei artimųjų pageidavimus.

ŠAULYS. Norų, planų bus daug, bet ne viską seksis aprėpti. Jus emociškai labai veiks prieštaringa informacija. Neskubėkite tikėti gandais ir juos skleisti. Įvertinkite informacijos šaltinio patikimumą. Faktų tikrai rasite.

OŽIARAGIS. Mintys suksis apie pinigus, žemės ir kitokią nuosavybę. Galite papildomai užsidirbti, tačiau didesnė tikimybė, kad kaip tik išleisite nemažai pinigų. Galbūt įsigysite tai, kam ilgai taupėte.

VANDENIS. Šiandien kai kuriems jūsų planams nepritars artimas žmogus ir tai kels nepasitenkinimą. Gali būti, kad išprovokuosite arba sukelsite pavydo sceną, jeigu jis paisys ne jūsų, o kito asmens pageidavimų.

ŽUVYS. Regis, gausite įvairių pasiūlymų laisvalaikiui praleisti. Visgi jūs būsite linkę rinktis asmeninę erdvę, ramią saviraišką be šurmulio, žiūrovų, jei tik tai įmanoma. Galite nekaip jaustis. 

Geros dienos!

 

ELTA