Birštono vienkiemio bendruomenės iniciatyva – tarp 15 geriausių

Birštono vienkiemio bendruomenės iniciatyva – tarp 15 geriausių
Birštonas
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Birštono savivaldybės inf.

Birštono vienkiemio bendruomenė dalyvavo iniciatyvoje „Stipri Lietuva“ ir iš šešiasdešimt keturių iniciatyvų pateko į penkiolika geriausių iniciatyvų Lietuvoje bei tapo nominantais.

Gruodžio 3 d. Prezidentūroje vyko pilietinės iniciatyvos „Lietuvos galia“ metinių apdovanojimų ceremonija. Per metus „Lietuvos galia“ subūrė daugiau nei 200 iniciatyvų, užregistruotų tiek Lietuvoje, tiek kitose šalyse. Iš atrinktų nominantų visuomenė ir komisija, sudaryta iš viešojo ir nevyriausybinio sektoriaus ekspertų, balsuodami išrinko apdovanojimų laureatus keturiose kategorijose: „Žalia Lietuva“, „Stipri Lietuva“, „Teisinga Lietuva“ ir „Inovatyvi Lietuva“.
 
Lietuvos Respublikos Prezidento inicijuotoje pilietinės iniciatyvos „Lietuvos galia“ metinių apdovanojimų ceremonijoje dalyvavo ir Birštono vienkiemio bendruomenės pirmininkas Vytas Kederys bei bendruomenės tarybos narė Lina Kamarauskienė. Bendruomenė teikė iniciatyvą „Veikli Birštono vienkiemio bendruomenė – tai žmonių įgalinimo, telkimo ir stiprios bei teisingos Lietuvos kūrimo pamatas“,