Birštoniečiai – tarp prizininkų R. Žebelio šachmatų turnyre

Tarp mažųjų prizininkų (trečias iš dešinės) – birštonietis A.Jančiulis.

Ramutė ŠimukauskaitėŠaltinis: Etaplius.lt

212407

Rimanto Žebelio atminimo greitųjų šachmatų turnyre Alytuje dalyvavę Birštono šachmatininkai įsitvirtino tarp atskirų grupių nugalėtojų.

Geriausiai žaidė Danutė Urbanavičiūtė, iškovojusi pirmą vietą moterų grupėje, bendroje  įskaitoje užėmusi 10 vietą (5,5 tšk.) tarp 44 turnyro dalyvių.

Antrą vietą merginų grupėje iškovojo Neda Žuvininkaitė (4 tšk.), bendroje įskaitoje liko 31-a.

Tarp mergaičių nugalėjo birštonietė Ugnė Pūkaitė (3,5 tšk.), 3 vietą užėmė Elena Baltušytė (1,5 tšk.).

Vaikų iki 11 metų amžiaus grupėje absoliučiu nugalėtoju tapo birštonietis Augustas Jančiulis (6 tšk.), nepralaimėjęs nė vienos partijos, 2-ą vietą iškovojo Julius Šeržentas (5 tšk.)

Suaugusiųjų grupėje Kazimieras Senavaitis užėmė 20 vietą (4,5 tšk.). Turnyro prizininkus apdovanojo turnyro organizatorius, LR Seimo narys Julius Sabatauskas.