Bijūnų biblioteka paminėjo savo veiklos 70-metį

bijunai
Trakai
Etaplius.LT Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Trakų rajono savivaldybė

Spalio 28 dieną graži šventė aplankė Bijūnų kaimo bendruomenę. Bijūnų universaliame daugiafunkciame centre veikianti biblioteka pažymėjo įsimintiną savo veiklos 70 metų jubiliejų.

Bijūnų gyventojams, šia proga sulaukusiems ir svečių, popietė svarbiame kultūros židinyje – bibliotekoje – tapo išskirtiniu, labai laukiamu  renginiu.

Jo metu skambėjo sveikinimo žodžiai, buvo pagerbtos buvusios bibliotekininkės, susirinkusiems bendruomenės nariams ir svečiams   koncertavo Aukštadvario gimnazijos vokalinis ansamblis ir Bijūnų bendruomenės moterų kolektyvas.

Bibliotekos vadovę Ireną Stankevičienę ir jos vadovaujamos įstaigos skaitytojus gražios sukakties proga šiltai pasveikino Trakų rajono savivaldybės vicemerė  Jolanta Abucevičienė. Išskirtiniame Bijūnų bibliotekos gimtadienyje taip pat dalyvavo Seimo nariai Edita Rudelienė, Kęstutis Vilkauskas, Trakų rajono tarybos narė Inesa Židonytė, kuri yra ir Bijūnų bendruomenės vadovė, Tarybos narė Giedrė Žuromskienė, Trakų rajono viešosios bibliotekos direktorė Danguolė Banevičienė, Bijūnų universalaus daugiafunkcio centro vadovas Kęstutis Blaževičius, kiti svečiai, aktyvūs vietos bendruomenės nariai.  

Šiluma ir nuoširdumas lydėjo išskirtinį renginį, kuris priminė didelę bibliotekos reikšmę bendruomenės gyvavimui, stiprybei ir tobulėjimui.