Bibliotekoje svečiuosis rašytoja Kotryna Zylė

Šiauliai
jurgita.tarale@smsvb.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Etaplius.LT

Balandžio 24 d. (pirmadienį) 11 val. kviečiame į susitikimą su vaikų ir jaunimo rašytoja, grafikos dizainere KOTRYNA ZYLE!

Kotryna Zylė (g. 1986 m.) – grafikos dizainerė, iliustruotoja, vaikų ir jaunimo knygų autorė, savo knygose meistriškai pinanti šiuolaikinį pasaulį su mitologija. Debiutinė knyga „Milžinas mažylis“ buvo įtraukta į geriausių 2014 metų knygų vaikams penketuką. „Didžioji būtybių knyga“ nacionaliniame knygos meno konkurse buvo pripažinta gražiausia 2016 m. knyga vaikams. „Mažas kaip vabalėlis“ pelnė IBBY Lietuvos skyriaus premiją už geriausią paveikslėlių knygą vaikams. Romanas „Sukeistas“ pateko į akcijos „Metų knygos rinkimai 2019“ finalą. „Siela sumuštinių dėžutėje: nelabai baisios istorijos“ tapo geriausia 2021 metų knyga paauglių kategorijoje. O „Geriausia diena“ įtraukta į „Metų knygos rinkimai 2022“ vaikų penketuko sąrašą.

Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos „Šaltinėlio“ filiale (Trakų g. 20A) laukiami visi, kuriems įdomu sužinoti negirdėtų faktų apie Giltinę uždarytą spintoje, SMS žinutes iš Anapus, pro pirmo aukšto daugiabučių langus vaikus vagiančias laumes...

Vietų skaičius ribotas, reikalinga išankstinė registracija tel. (8 41) 52 50 08.

Renginys nemokamas.

Kviečiame dalyvauti!

Renginyje gali būti fotografuojama ir (ar) filmuojama, todėl informuojame, kad Jūs galite būti matomas renginio nuotraukose ir (ar) vaizdo įrašuose, ir šios nuotraukos ir (ar) vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose, medijos priemonėse.