Biblioteka kviečia dalyvauti eilėraščių kūrimo konkurse „Laiškas Lietuvai“

Šiauliai
jurgita.tarale@smsvb.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Etaplius.LT

Jau trečius metus tradiciškai pasitinkame Lietuvių kalbos dienas su eilėraščių konkursu! Šiaulių miesto savivaldybės viešoji biblioteka kartu su Valstybine lietuvių kalbos komisija ir šiemet kviečia šiauliečius dalyvauti eilėraščių konkurse „Laiškas Lietuvai".

Dalyviai turi sukurti nuo 4 iki 16 eilučių eilėraščius apie Lietuvą ir  iki kovo 10 d. siųsti el. paštu jurgita.tarale@smsvb.lt.

Būtina nurodyti autoriaus vardą, pavardę (gimnazistams ar studentams – ir mokymosi įstaigą, klasę ar kursą) bei telefono numerį.

Visi atsiųsti eilėraščiai bus skelbiami bibliotekos Facebook paskyroje, kurioje lankytojai balsuos už labiausiai patikusius eilėraščius.

Vertinant eilėraščius, dalyviai bus skirstomi į 3 grupes:

  • gimnazistų;
  • studentų;
  • suaugusiųjų.


Pagal Facebook vartotojų ir komisijos balsus, bus skiriama pirmoji, antroji ir trečioji vieta kiekvienai dalyvių grupei. Taip pat bus išrinktas eilėraštis, sulaukęs daugiausia Facebook vartotojų simpatijų.


Rezultatai bus skelbiami kovo 22 d. Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos svetainėje www.smsvb.lt ir Facebook paskyroje.

Geriausių darbų autoriai bus apdovanoti Valstybinės lietuvių kalbos komisijos ir Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos įsteigtais prizais ir diplomais, kiti dalyviai, neužėmę prizinių vietų – padėkos raštais.

Nepamirškite susipažinti su KONKURSO NUOSTATAIS.

Kovo 23 d. visi konkurso dalyviai bus kviečiami dalyvauti paskaitoje „Kam man reikia lietuvių kalbos?“ (lektorė – Valstybinės lietuvių kalbos komisijos pirmininkė dr. Violeta Meiliūnaitė). Susitikimas vyks Bibliografijos-informacijos skyriuje (Aido g. 27).

Jei kyla klausimų, galima kreiptis tel. (8 41) 52 50 05 arba el. paštu jurgita.tarale@smsvb.lt.

Organizatorė – Šiaulių miesto savivaldybės viešoji biblioteka.
Partnerė – Valstybinė lietuvių kalbos komisija.