Beyonce pasiekė „Grammy“ rekordą, H. Stylesas gavo geriausio albumo apdovanojimą

Pasaulis
Youtube stop kadrai
Miglė Giri Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  BNS

Popmuzikos karalienė Beyonce (Bijonsė) sekmadienį karaliavo „Grammy“ apdovanojimų įteikimo ceremonijoje ir pasiekė visų laikų pergalių rekordą, pelnydama 32-ąjį savo karjeros ir ketvirtąjį vakaro prizą.

41-erių metų atlikėja, išleidusi albumą „Renaissance“ – sodrią, daugiasluoksnę odę klubinei muzikai, buvo gavusi daugiausiai „Grammy“ nominacijų – devynias.

Ji pelnė „Grammy“ geriausio šokių ar elektroninės muzikos albumo nominacijoje už „Renaissance“ ir taip aplenkė velionį klasikinės muzikos dirigentą Georgą Solti (Džordžą Šoltį), kuris buvo pelnęs 31 apdovanojimą.

„Stengiuosi per daug nesijaudinti. Stengiuosi tiesiog priimti šį vakarą“, – sakė atlikėja, kai žiūrovai tapo istorinės akimirkos liudininkais.

Žvilgančią, apvalumus išryškinančią suknelę vilkėjusi Beyonce padėkojo savo šeimai ir atidavė duoklę queer bendruomenei, jos žodžiais, išradusiai žanrą, kurį ji šlovina savo albume, pagerbiančiame fanko, soulo, repo, hauso ir disko muzikos pionierius.

Harry Stylesas (Haris Stailsas) netikėtai laimėjo „Grammy“ „Metų albumo“ kategorijoje, aplenkdamas pagrindines favorites Beyonce ir Adele (Adel).

Popmuzikos sensacija apdovanojimą pelnė už savo trečiąjį albumą „Harry's House“, kuriame susipynė skambantys sintezatoriai ir švelni akustika su labai asmeniškais dainų tekstais.

„Tokiais vakarais, kaip šis, akivaizdu, kad mums labai svarbu prisiminti, jog muzikoje geriausiųjų nebūna“, – sakė H. Stylesas.

Lizzo (Lizo) savo „Grammy“ laimėjo už geriausią metų įrašą – už dainos atlikimą. Su singlu „About Damn Time“ ji šioje kategorijoje įveikė didelį būrį atlikėjų.

Amerikiečių bliuzo, folkmuzikos ir kantri dainininkė Bonnie Raitt (Boni Reit) netikėtai gavo „Grammy“ apdovanojimą už geriausia metų daina pripažintą „Just Like That“.