Beatričė Martyšiūtė pristato naują dainą ir klipą: neatiduokime kitiems savo gyvenimo kontrolės

Lietuva
Etaplius.LT Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Pranešimas spaudai

Radijo stotyse suskambo nauja Beatričės Martyšiūtės daina „Kaltas“. Anot atlikėjos, apleistame Elektrėnų atrakcionų parke nufilmuotas klipas dar labiau sustiprina dainos žinutę: nepamirškime retkarčiais nusiimti rožinius akinius ir išlipti iš besisukančios karuselės – tvirtai atsistojus ant žemės viskas gali atrodyti netgi atvirkščiai.

„Šios dainos žodžiai man simbolizuoja norą atgauti save, tai tarsi susigrąžintos meilės vakarėlis sau. Turbūt, kiekvienas esame atsidūrę situacijoje, kai patys to nesuvokdami kitiems žmonėms atidavėme per daug savo gyvenimo kontrolės. Galbūt, pasidavėme jausmams, ir nematėme, kas vyksta iš tikrųjų“, – sako Beatričė.

Nors tai – jau trečioji atlikėjos daina, ji pirmoji suskambo lietuviškai. Pirmiausia anglišką versiją sukūrusi Beatričė, pasitarusi su savo vokalo mokytoja, atlikėja ir dainų kūrėja Marija Monika-Dičiūne, ryžosi dainą perdaryti: „Išsikėliau sau iššūkį sukurti lietuvišką kūrinį, nes iki šiol žodžiai būtent dainoms angliškai liedavosi tarsi paprasčiau. Susėdę studijoje su dainų autoriumi, atlikėju ir muzikos prodiuseriu Aurimu Galveliu pradėjome nuo priedainio ir per kelias dienas daina įgavo visiškai kitą reikšmę. Melodijoje, rodos, dabar suskambėjo man pačiai gerokai artimesnės ir asmeniškesnės mintys.“

Anot atlikėjos, per paskutinius metus išleistos trys dainos „Light“, „Selfish“ ir naujausioji „Kaltas“ – įkvėptos jos pačios ir artimiausių žmonių istorijų: „Rašyti dainoms tekstus, kad jie tiesiog gerai skambėtų, tačiau pačiai asmeniškai nieko nereikštų – beprasmiška. Tikiu, kad kūrėjo ryšį su daina pajaučia ir klausytojai, kartu patys joje atrandantys save.“

„Kaltas“ žodžių autoriai Beatričė Martyšiūtė, Aurimas Galvelis, muzikos autoriai: Beatričė Martyšiūtė, Aurimas Galvelis, Marija Monika-Dičiūnė.