BC „Jūsų Panevėžys“ iškovojo pirmąją pergalę

KK "Lietkabelis" nuotr.

Vaiva KasiulynaitėŠaltinis: Etaplius.lt

105179

Pirmąją pergalę trečiose Panevėžio krepšinio lygos rungtynėse iškovojo BC „Jūsų Panevėžys“ klubas. Trečiadienį vakare vykusiose rungtynėse jie 76:62 nugalėjo „Plius Minus“ ekipą.

Jau pirmajame kėlinyje BC „Jūsų Panevėžys“ ekipa įgijo 14 taškų persvarą ir atrodė lengvai kontroliuos rungtynes, tačiau didelę rotaciją taikę „Jūsų Panevėžys“ krepšininkai, į pertrauką išėjo pirmaudami vos dviejų taškų persvara.

Po pertraukos „Jūsų Panevėžys“ krepšininkai įgijo persvarą, kurią išlaikė iki rungtynių pabaigos.

Rungtynėse pasirodė ir taškus pelnė visi dvylika BC „Jūsų Panevėžys“ krepšininkai. Ekipoje po traumos debiutavo ir Eividas Červinskij.

Naudingumu ir pelnytais taškais BC „Jūsų Panevėžys“ komandoje išsiskyrė Aurimas Puodžiūnas ir Lukas Paškauskas, gynyboje itin patikimai dirbo Gedas Sakalauskas, Skirmantas Bubelis.

Kitas rungtynes BC „Jūsų Panevėžys“ žais lapkričio 13 dieną, 19.30 val. Panevėžio Vytauto Žemkalnio gimnazijoje. „Jūsų Panevėžys“ susitiks su „Neformatas-Verslavita“ komanda.