„Batuotos katės“ – nauja kačių prieglauda Šiauliuose

Šiauliai
Irma Bagūnė Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Etaplius.lt

Šiauliuose įsikūrė kačių prieglauda "Batuotos katės". Joms padėti nusprendė Vilniaus universiteto Šiaulių akademijos studentai.

Ar pastebėjote, jog sumažėjo Šiaulių gatvėse gyvenančių kačių? Sterilizavimo projektų ir gyvūnų prieglaudų dėka Šiaulių miesto gatvėse vis rečiau matome vargstančias kates. Bet jų vis vien dar yra.

Šiauliuose įsikūrusi kačių prieglauda VšĮ Batuotos katės rūpinasi, kad kačių populiacija mieste dar labiau sumažėtų. Šiuo metu prieglaudoje yra 60 kačių, kurios jaunų veiklių moterų - savanorių yra gydomos, socializuojamos, kastruojamos ir, žinoma, joms ieškomi nauji namai.

Vilniaus Universiteto Šiaulių akademijos pirmo kurso ekonomikos studentai nusprendė padėti organizacijai. Savaime suprantama, kad labiausiai tokiame darbe reikalingi pinigai veterinarinėms procedūroms, priežiūrai. Todėl studentai, pasitarę su savanorėmis, nusprendė sukurti pinigų aukojimo kanalus, kad miestiečiai turėtų galimybę tai padaryti jiems patogiausiu būdu.

Dabar veikia galimybės aukoti per contribee ir paypal. Taip pat studentai, padedami UAB “Dipolis” sukūrė prieglaudos internetinę svetainę, kurioje galima rasti pagrindinę informaciją apie organizacijos veiklą: aukojimo būdus, galimybę priglausti katę ar kaip kitaip padėti. Norėdami prisidėti prie katinėlių gerovės žmonės visus aukojimo būdus gali rasti čia: www.batuotoskates.lt