Bardiškiuose nuaidėjo 20-oji kaimo teatro mėgėjų šventė 

dsc_0002
Pakruojis
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Pakruojo rajono savivaldybės inf.

Praėjusį savaitgalį Bardiškiuose nuskambėjo jau tradicija tapusi kaimo teatro mėgėjų šventė „Auksinis kiaušinis“. Ši šventė buvo išskirtinė – ji vyko jau jubiliejinį 20-ąjį kartą!

Susirinkęs gausus būrys žiūrovų pamatė net 5 spektaklius. Vaidinimus rengė Linkuvos kultūros centro Bardiškių skyriaus vaikų ir jaunimo dramos mėgėjų teatras, Linkuvos kultūros centro Ūdekų skyriaus mėgėjų teatras, Linkuvos kultūros centro Mikoliškio laisvalaikio salės mėgėjų teatras, Guostagalio bibliotekos mėgėjų teatras ir Plaučiškių dramos kolektyvas. Renginyje „Auksinis kiaušinis“ geriausių aktorių ir spektaklio rinkimo komisiją sudarė į šventę atvykusi Pakruojo rajono savivaldybės vicemerė Simona Lipskytė, savivaldybės administracijos Kultūros, paveldosaugos ir viešųjų ryšių skyriaus vedėja Renata Budrienė, Valstybinio Šiaulių dramos teatro aktoriai Aidas Matutis ir Juozas Bindokas, Žeimelio krašto bendruomenės ir laisvalaikio klubo „Sveikas pulsas“ atstovas Kęstutis Valentinavičius.

Pamatę nuostabius spektaklius vertinimo komisijai teko sudėtingiausias darbas – išrinkti geriausius aktorius iš geriausių. Šią nominaciją laimėjo Reda Nakčiūnienė ir Raimondas Jurevičius. Šių metų teatrų šventės pagrindinis prizas – auksinis kiaušinis iškeliavo į Ūdekus. Jų parodytas spektaklis „Vis per tą gerą širdį“ (rež. Vitalija Vareikienė) pelnė daugiausia komisijos ir žiūrovų simpatijų.

Renginį vedė Indrė ir Linas Lekavičiai, o jo metu Valstybinio Šiaulių dramos teatro aktorius J. Bindokas pristatė nuotraukų parodą apie savo ir kitų aktorių jaunystę.