Balto sniego pataluose eismą reguliuoja spalvoti kelio ženklai

Balto sniego pataluose eismą reguliuoja spalvoti kelio ženklai
Šiauliai
anonymous anonymous Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Etaplius.lt

Klasėse nagrinėdami temas apie saugų eismą mažieji „Romuvos“ progimnazijos mokinukai išsiaiškino, kokie yra kelio ženklai, ką jie reiškia ir kaip atrodo. Aptarė pagrindines eismo taisykles, ką reikia žinoti ir kaip elgtis pereinant gatvę. Įgyvendindami eTwinning projektą „Saugiai keliauju/ I'm safely traveling" progimnazijos priešmokyklinių ugdymo grupių bei 1A klasės mokiniai su mokytojomis Asta Urbone, Erika Steponaitiene ir Laura Palivoniene nusprendė įrengti kelio ženklus ant baltutėlių sniego patalų.

1 priešmokyklinė ugdymo grupė eksperimentavo ir pasigamino tam tinkamas priemones – dažus. Tada visi kartu ėmėsi kelio ženklų „gamybos". Vaikai kelio ženklus piešė spalvotu vandeniu mokyklos kieme ant sniego. Sulaukę tinkamos progos „sukūrė" gatves, o jose ant sniego pažymėjo savo kelio ženklus, kurių paisymas užtikrina visų eismo dalyvių saugumą. Taip baltutėlėse sniego gatvėse įsivyravo tvarka. Eismą ėmė reguliuoti šviesoforai ir kelio ženklai.

Veiklų metu vaikai įtvirtino žinias apie kelio ženklus, pasikartojo saugaus elgesio gatvėje ir pagrindines kelių eismo taisykles.

Asta Urbonė, priešmokyklinio ugdymo grupės mokytoja