Sportas2018 m. Kovo 27 d. 14:39

Baltijos šalių čempionate šiauliečiai gynė Lietuvos garbę

anonymous anonymousŠaltinis: Etaplius.lt

32782

Baltijos šalių čempionate, vykusiame Kaune kovo 23-24 dienomis, Šiaulių plaukimo mokyklos „Delfinas“ keturi komandos nariai iškovojo visų spalvų apdovanojimų įvairiose amžiaus grupėse.

16-18 m. vaikinų grupėje du bronzos medalius laimėjo Alanas Tautkus.100 m nugara jis nuplaukė per 59,50 sek. (12 dalyvių), dukart ilgesnę distanciją tuo pačiu stiliumi – per 2.14,22 min (7 dalyviai).

Toje pačioje amžiaus grupėje 200 m plaukimo peteliške rungties čempionu tapo Ainis Želionis, atstumą įveikęs per 2.13,26 min (6 dalyviai), o vyrų grupėje jis užėmė trečią vietą iš 18 plaukikų (2.12,82 min). Dukart trumpesnę atkarpą tuo pačiu stiliumi Ainis nuplaukė per 0.58,15 min (13 dalyvių) ir užkopė ant trečios vietos pakylos.

Be to, abu šiauliečiai plaukė ir Lietuvos komandos sudėtyje. 4X100 m plaukimo kompleksu estafetėje lietuviai užėmė antrą vietą, atstumą įveikę per 3.55,86 min.

Kitoje estafetėje, tik laisvu stiliumi dalyvavo A. Želionis. Lietuvaičiai laimėjo sidabro medalius, atstumą įveikę per 3.35,55 min.

15-17 m. merginų grupėje sidabro medaliais pasipuošė lietuvaitės, kurių gretose buvo ir šiaulietė Ema Guzaitė. Merginos4X100 laisvu stiliumi estafetę įveikė per 4.03,35 min.

Moterų grupėje, 4×100 laisvu stiliumi lietuvaitės įveikė per 4.00,07 min ir užėmė trečią vietą. Komandos sudėtyje dalyvavo šiaulietė Greta Pleikytė.

Estafetėse varžėsi po tris komandas. Plaukikus iš Šiaulių treniruoja trenerė Dovilė Pocienė.

Lietuvos komandos, pagal surinktus taškus, visose amžiaus grupėse tapo pirmos. Estų sportininkai užėmė antrą vietą, o latvių komandos tapo trečios.

Suaugusiųjų grupėje lietuviai surinko 1035 taškus, jaunių – 245, o jaunučių – 253 taškus.