Baltarusiai su „Tinder“ atsisveikins iškart po Valentino dienos

people-holding-smartphones-with-dating-apps
Pasaulis
Freepik.com nuotr.
Etaplius Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Etaplius.LT

Amerikiečių kompanija „Match Group“, kuriai priklauso internetinių pažinčių programa „Tinder“, paskelbė apie pasitraukimą iš Baltarusijos rinkos. Jie sustabdyti programėlės veikimą Baltarusijoje ketina nuo 2024 metų vasario 15 dienos. Apie tai pranešė kompanijos spaudos tarnyba.

„Nuo vasario 15 d., jei būsite Baltarusijoje, negalėsite naudotis „Tinder“ paslaugomis ar prisijungti prie savo paskyros. Iki šios datos dar galėsite bendrauti su kitais vartotojais“, – rašoma išplatintame pranešime.

Pažymima, kad prenumeratos, kurias planuojama atnaujinti iki vasario 15 d., nebus automatiškai tęsiamos ir vartotojai už tai nebebus apmokestinami. Šešių mėnesių ir vienų metų prenumeratos vartotojai galės prašyti grąžinti pinigus.

Naudotojams Baltarusijoje taip pat buvo patarta ištrinti savo paskyras programėlėje. Po vasario 15 d. jie galės tai padaryti, paspaudę „Tvarkyti mano paskyrą“.

„Tinder“ yra mobilioji programėlė, kuria naudojantis galima susipažinti su netoliese esančiais žmonėmis. 2023 m. birželio mėnesį programėlės „Tinder“ atstovai pasitraukė iš Rusijos rinkos. Tada buvo pranešta, kad toks sprendimas priimtas remiantis būtinybe ginti žmogaus teises: „Esame įsipareigoję ginti žmogaus teises. Mūsų prekės ženklai imasi veiksmų, kad apribotų prieigą prie savo paslaugų Rusijoje.“

Parengta pagal Unian.net