Baldų pirkimas internetu: kaip išsirinkti?

Baldų pirkimas internetu: kaip išsirinkti?
Vilnius
Asociatyvi Pexels.com nuotr.
Reporteris Brigita Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Etaplius.lt

Šiais laikais vis daugiau prekių nusprendžiame įsigyti internetu – taip galime sutaupyti papildomo laiko ir išvengti ne visiems malonių kelionių į parduotuves. Daugelis nusprendžia tokiu būdu įsigyti ir baldus – tuomet nebereikia rūpintis ir didesnių pirkinių transportavimu į namus. Jei taip nuspręsite padaryti ir Jūs, pravartu įsidėmėti kelis patarimus, kurie baldus internetu padės išsirinkti dar greičiau ir tikslingiau.

Atsakingai rinkitės matmenis

Šis aspektas svarbus nepriklausomai nuo to, kokiu būdu ketinate pirkti baldus – juk svarbu įsitikinti, jog jie iš tiesų tilps numatytoje vietoje. Vien iš nuotraukų nuspręsti apie tai bus sunku, tad reikėtų atkreipti dėmesį į atitinkamų prekių matmenis. Žinoma, prieš tai reikėtų atsakingai išmatuoti naujajam baldui skirtą vietą ir išsiaiškinti savo galimybes. Nepamirškite įsitikinti, ar naujasis pirkinys netrukdys patogiam praėjimui ir kitiems šalia esantiems baldams bei įrenginiams – tuomet jo naudojimas nekels jokių papildomų rūpesčių.

Įvertinkite funkcionalumą

Net ir tokio paties dydžio baldai gali pasiūlyti skirtingus privalumus. Pavyzdžiui, minkšti kampai gali išsitiesti ir tapti patogia nakvynės vieta ar turėti papildomos vietos patalynei, o svetainės stalai – išsiskleisti ir sutalpinti dar daugiau svečių bei gardžių patiekalų. Susipažinę su baldų įvairove iš arčiau, panašių ypatybių atrasite kur kas daugiau. Šiuo atveju reikėtų išsigryninti kokios ypatybės yra svarbios ir reikalingos Jums bei įsitikinti, jog ištiesus atitinkamus baldus jie vis dar sėkmingai tilps Jūsų namuose.

Atkreipkite dėmesį į medžiagas

Pirkdami baldus internetu negalime jų paliesti, tačiau tai nereiškia, jog neturime galimybės išsiaiškinti, ko iš jų tikėtis. Paprasčiausia šiuo atveju atsižvelgti į medžiagas, nuo kurių priklauso ir kokybė, ir tam tikros savybės. Taip pat bus svarbūs ir Jūsų poreikiai: pavyzdžiui, jei turite augintinių ar mažų vaikų, norėsis, kad audiniai būtų neteplūs ir lengvai valomi. Kalbant apie kokybę, visuomet labai palankiai vertinamas medžio masyvas, tačiau šiais laikais galima išbandyti ir pigesnes jo alternatyvas – pasidomėję jų savybėmis, greitai nutarsite, ar tai yra būtent tai, ko ieškote Jūs.

Paskaitykite atsiliepimus

Tai – dar vienas būdas išsiaiškinti, ar Jums patikę vonios kambario baldai ar bet kuriai kitai erdvei skirti gaminiai iš tiesų pateisins visus lūkesčius. Paskaitę atsiliepimus, geriau susipažinsite su kitų pirkėjų patirtims. Tiesa, reikėtų atkreipti dėmesį ne tik į žvaigždučių reitingą, bet ir paskaityti konkretesnes apžvalgas. Mažesnis jų kiekis neretai suteikiamas ne dėl kokybės, o dėl tam tikrų kitų aplinkybių, kurios ne visuomet bus aktualios Jums, tad situaciją galėsite įvertinti dar objektyviau.

Kruopščiai išanalizuokite nuotraukas

Lygiai taip pat, kaip apžiūrinėtumėte baldus fizinėje parduotuvėje, tą patį galite padaryti su jų nuotraukomis – tuomet juos įsigijus, pavyks išvengti bet kokių staigmenų. Labiausiai šis niuansas yra aktualus kalbant apie jų dizainą – turėtumėte būti tikri, kad naujieji baldai įsilies į bendrą aplinką ir derės prie kitų detalių. Žinoma, juos galima paversti ir ryškiausiais patalpos akcentais, tačiau apie jų atliekamą vaidmenį reikėtų pagalvoti dar prieš pradedant paieškas.

Pasidomėkite pristatymo terminais

Užsisakę baldus, norime kuo greičiau juos pastatyti savo namuose, tačiau to padaryti kartais neleidžia pristatymo terminai. Prie atitinkamų prekių visuomet yra nurodoma, kada galima tikėtis jų pristatymo, tad turėtumėte atsižvelgti į šią informaciją – kartais ji netgi turi įtakos apsisprendimui. Baldai yra vieni iš tų gaminių, kurių pristatymas gali šiek tiek užtrukti, tačiau jei būsimieji pirkiniai nėra itin dideli ir pardavėjai juos turite sandėlyje, šis aspektas nesukels jokių papildomų nepatogumų.

Palyginkite kainas

Norint tai padaryti, Jums lygiai taip pat nereikės išeiti iš namų, tad turėtumėte pasinaudoti šiuo pranašumu, kurį suteikia apsipirkimas internetu. Skirtingose elektroninėse parduotuvėse tų pačių baldų kainos gali skirtis ganėtinai ženkliai, o taip pat galima rasti vykstančių akcijų ar kitų specialių pasiūlymų, kurie leis Jums nemažai sutaupyti. Paskyrę palyginimui šiek tiek laiko, būsite tikri, jog mokate geriausią kainą. Įvairioms patalpoms pritaikytus baldus palankiomis sąlygomis galėsite įsigyti apsilankę Pigu.lt el. parduotuvėje.                       

Atsižvelgę į visus šiuos patarimus, labai lengvai internetu išsirinksite Jums tinkančius baldus. Jų įvairovės dabar tikrai netrūksta, tad svarbiausia tinkamai išsigryninti savo poreikius. 

 

Remiamas turinys