Balandžio 27-osios horoskopas: bus nelengva atsikratyti minčių apie meilės pagundas

Lietuva
Freepik.com nuotr.
Karolina Konopackienė Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  ELTA

Balandžio 27-oji – Medicinos darbuotojų diena; Pasaulinė grafinio dizaino diena.

Balandžio dvidešimt septintoji, ketvirtadienis – 117-oji metų diena (ketvirtoji 17-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 248 dienos.

Savo vardadienius šiandien švenčia Anastazas, Aušra, Aušrė, Aušrinė, Aušrius, Aušrys, Gotarta, Gotartas, Gotartė, Gotautas, Gotautė, Sidona, Zita, Žydrė;

rytoj: Rimgailas, Rimgailė, Valerija, Valė, Vygandas, Vygandė, Vyganta, Vygantas, Vygantė, Vygas, Vytolis, Vytuolis;

poryt: Algirdas, Augustinas, Geidutė, Geidutis, Geidvilas, Geidvilė, Indraja, Indrajas, Indrė, Padravas, Rita.

**************
Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 05.52, leidžiasi 20.43. Dienos ilgumas – 14.51.

Šiandien – pirmoji Mėnulio priešpilnio diena.

Saulė Jaučio ženkle.
**************

Protingos mintys:

„Pati didžiausia kvailystė – aukoti savo sveikatą, nesvarbu dėl ko: dėl turtų, karjeros, išsilavinimo, šlovės. Greičiau priešingai – sveikatai nieko nereikia gailėti“ (Aristotelis).
**************

Astrologinė prognozė balandžio 27-ajai, ketvirtadieniui

AVINAS. Regis, sulauksite pasiūlymų, susijusių su verslu, visuomenine veikla ar kt. Santūriai įvertinkite savo galimybės ir neįsipareigokite per daug. Galimi nemalonumai per nesaikingumą. Meilė, vaikai taip pat gali sukelti rūpesčių.

JAUTIS. Darbe būsite užimti tiek, kad dėmesio pritrūks artimiesiems. Be to, jiems nebeatrodys, kad jūsų pastangos atneš naudos. Labiau pasitikėkite savimi ir nesigraužkite dėl pasitaikančių nesklandumų.

DVYNIAI. Būsite linkę kitus mokyti, moralizuoti, tačiau neatsisakysite abejotinų teorijų ir užsiėmimų. Gali būti, kad galvą skaudės dėl paskleistos dezinformacijos, kai kurių susikomplikavusių reikalų. Atsargiai kelyje.

VĖŽYS. Nuo svarbaus sprendimo geriau būtų susilaikyti, jei pristigo laiko nuodugniam apmąstymui, sąnaudų įvertinimui. Kreipkite dėmesį ne vien į galimos naudos faktorių. Pasielgę neetiškai ar neteisingai, taip pat daug prarastumėte.

LIŪTAS. Įtampa tvyros santykiuose su antrąja puse, oponentais. Tikriausiai savo nepakantumu provokuosite konfliktines situacijas. Reikėtų laiku sutvarkyti finansinius reikalus, deklaruoti pajamas.

MERGELĖ. Būsite kūrybingi, tačiau nelabai linkę bendrauti ir atsiskleisti. Galbūt nerimausite dėl vaikų poreikių, artimo žmogaus sveikatos ar piniginių problemų.

SVARSTYKLĖS. Regis, bus nelengva atsikratyti minčių apie meilės pagundas arba kiek neįprastas vaikų aktualijas. Pasistenkite laiku sumokėti mokesčius, skolas, draudimo įmokas.

SKORPIONAS. Kai kurie dalykiniai susitikimai gali būti komplikuoti arba nerimo sukels artimųjų problemos. Neskubėkite įsipareigoti, žadėti, užsiimti naujais darbais.

ŠAULYS. Tikėtini intelektualūs pokalbiai, gana palankiai turėtų būti įvertintas jūsų objektyvumas, kompetencija. Tačiau pasireikš skubėjimas tiek prie vairo, tiek tariantis, žadant. Saugokitės avarijų.

OŽIARAGIS. Regis, jau nuo ryto pradėsite nerimauti, ar pavyks pasiekti numatytus rezultatus. Galite pastebėti tam tikrą žalą arba spragą, dėl kurios gresia nuostolis. Finansinius dokumentus tvarkykite labai atidžiai.

VANDENIS. Stokosite emocinės pusiausvyros, gal net ir pagarbos bei pakantumo kitiems. Fanatiškai susikoncentruosite į vieną reikalą, darbą, žmogų arba į savo būseną.

ŽUVYS. Šiandien pasistenkite daryti tai, ką privalote, o ne gaiškite laiką su abejotinos reputacijos veikėjais. Gali būti, kad pajusite žalingų įpročių pasekmes. Saugokite savo sveikatą, turtą, atsargiai vairuokite.

Geros dienos!