Baisiausi kolegos pagal Zodiako ženklą: bendradarbius jie priveda iki isterijos ir ašarų

Baisiausi kolegos pagal Zodiako ženklą: bendradarbius jie priveda iki isterijos ir ašarų
Lietuva
Freepik.com nuotr.
Etaplius.LT Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Etaplius

Kai kurie žmonės darbe stengiasi palaikyti kolegas ir veikti kaip komanda. Tačiau kiti mano, kad jei gali pasinaudoti už juos silpnesniais asmenimis, tai yra jų intelekto ir gudrumo požymis. Su šiais kolegomis net paprasta diskusija gali greitai išvesti iš proto ir ištampyti visus nervus.

Tokiems bendradarbiams nerūpi kitų žmonių jausmai ir jie gali būti tiesiog nepakenčiami. Kartais kolegos net palieka darbovietę, kad daugiau netektų sutikti toksiško bendradarbio. Toks bjaurus elgesys darbe ypač būdingas 5 Zodiako ženklams.

Liūtas 

Liūtas yra vienas iš morališkai stipriausių Zodiako ženklų. Liūtai ne tik impulsyvūs, bet ir lengvai susierzinantys, todėl darbe gali kelti didžiules scenas dėl menkiausio jiems neįtikusio dalyko. Kadangi jiems trūksta tolerancijos, šio Zodiako ženklo atstovai gali bjauriai užgaulioti ir net žeminti kolegas.

Ožiaragis 

Nepaisant to, kad Ožiaragiai yra kieti ir nepalenkiami, jie niekada nesiruošia rodyti kaprizų, jei kitas žmogus jiems niekuo nenusikalto. Bet jei papulsite į tokio kolegos nemalonę, darbas jums tikrai taps nebemielas. Iš pradžių Ožiaragiai paprastai apie problemas kalba ramiai, bet mintyse kurpia ilgą ir išsamų keršto planą, kurį panaudos, kai visi mažiausiai to tikėsis. Kadangi jie linkę būti „visada teisūs“, gali būti sudėtinga priversti Ožiaragį pripažinti savo klaidas darbe.  

Vandenis 

Vandeniai nemėgsta kritikos, todėl jei baksnosite į jų klaidas darbe, neabejotinai užsitrauksite nemalonę. Vandeniai retai smogia oponentui tiesiogiai, jie labiau mėgsta žaisti nešvariai. Pavyzdžiui, gali paskleisti bajurią paskalą apie neįtikusį kolegą ar kiršinti jį su kitais kolektyvo nariais.

Žuvys 

Žuvys gali įsižeisti ar pravirkti praktiškai dėl bet ko, kartais problema realiai net neegzistuoja, bet yra susikurta šio ženklo atstovų galvoje. Tai kolega, kuris nuolat bus surūgęs ar nepatenkintas ir niekas nesupras, kas jam kažką negero padarė. Žuvys retai būna agresyvios, tačiau išvestos iš kantrybės gali net imti svaidyti daiktus nuo stalo. Tada į jų akiratį kolegoms geriau nepapulti. 

Skorpionas 

Skorpionai yra nemalonūs bendradarbiai, kurie turi mažai kantrybės ir gali svaidytis tikrais įsiučio protrūkiais. Tai žmogus, kuris lips per kitų galvas ir darys negarbingus dalykus, kad tik pasiektų tai, ko nori. Skorpionai neretai įbaugina kolegas ar net priveda juos prie ašarų ir isterijos.