Baigėsi jau aštuonioliktą kartą organizuojama Lazdijų rajono  jaunimo vasaros stovykla

366494657_592551686420685_7911303444765174444_n
Lazdijai
Etaplius.LT Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Lazdijų rajono savivaldybė

Penktadienį baigėsi jau aštuonioliktą kartą organizuojama Lazdijų rajono savivaldybės jaunimo vasaros stovykla, vykusi Kapčiamiestyje esančioje kaimo turizmo sodyboje ,,Nieda“. Šiemet stovyklautojų buvo net 60, todėl stovykla vyko dvejomis pamainomis.

Antroji pamaina nuo pirmosios skyrėsi dalyvių amžiumi – joje dalyvavo vyresnio amžiaus Lazdijų krašto jaunuoliai negu pirmoje stovyklos pamainoje. Kaip ir buvo žadėta, organizatorių stovykla tema ,,TEXAS – laukiniai vakarai“ nepaliko abejingų: tiek stovyklautojai, tiek stovyklos vadovai namo grįžo kupini įspūdžių ir šiltų prisiminimų. Šiek tiek atslūgus karščiui ir įspūdžiams, stovyklautojai dalijosi prisiminimais pasakodami, kad šios keturios dienos buvo pilnos nuotykių, linksmybių, sporto, naujų patirčių, bemiegių naktų, pamokų ir žaidimų.

Stovyklą aplankė ir stovyklos svečiai: pirmąją pamainą - Lazdijų rajono savivaldybės merė Ausma Miškinienė, antrąją - tarybos nariai Mantas Valukonis, Jurgita Kurauskienė. Lazdijų rajono savivaldybės Visuomenės sveikatos biuras, Krašto apsaugos savanorių pajėgų Dainavos apygardos 1-oji rinktinė bei Lazdijų priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba užėmė stovyklautojus įdomiomis ir daug žinių suteikiančiomis veiklomis, praversiančiomis ateityje. Nei vienas iš stovyklautojų neliko abejingas.

,,Šioje stovykloje kaip svečias dalyvauju jau trečią kartą ir negaliu atsistebėti mūsų rajono jaunimo išradingumu“, – kalbėjo savivaldybės tarybos narė Jurgita Kurauskienė. ,,Esu dalyvavęs ir kaip stovyklos dalyvis, ir kaip vadovas, o dabar – kaip svečias, tačiau kiekvieną kartą lieku maloniai nustebintas ir prisijuokiu iki soties. Džiaugiuosi, kad Lazdijų rajone yra organizuojama tokia vasaros stovykla jaunimui“, – sakė tarybos narys Mantas Valukonis.

Jaunieji stovyklautojai siunčia padėkas Lazdijų rajono savivaldybės jaunimo reikalų koordinatorei Sandrai Černeckaitei bei vadovams – savanoriams už suorganizuotą stovyklą ir tikisi susitikti kitais metais!