Baidarių ir kanojų irklavimo varžybose iškovota 15 medalių

Plungės rajono savivaldybės nuotr.

Etaplius.ltŠaltinis: Plungės rajono savivaldybė

312014

Liepos 26–28 dienomis Šiauliuose vyko Lietuvos mokinių baidarių ir kanojų irklavimo čempionatas ir Lietuvos taurės vasaros etapas.

Mokinių čempionate sėkmingai pasirodė Plungės sporto ir rekreacijos centro irkluotojas Benas Rupeika, kuris iškovojo septynis medalius. Jaunučių gupėje irkluodamas vienvietę baidarę 200 m distancijoje Benas užėmė 3-iąją vietą. Tris medalius Benas iškovojo irkluodamas dvivietę baidarę su porininkais: 200 m distancijoje užimta pirmoji vieta, 500 m distancijoje – antroji, 100 m distancijoje – trečioji vieta.

Dar tris medalius B. Rupeika laimėjo irkluodamas ketuvietę baidarę su įgula: 200 m nuotolio trasoje užimta antroji vieta, 500 m distancijoje – pirmoji vieta, 1000 m distancijoje – pirmoji vieta.

Jaunučių grupėje taip pat gerai pasirodė ir Nojus Stropus. Irkluodamas vienvietę kanoją 200 m ir 500 m distancijose jis užėmė antrąsias vietas.

Dar du medalius mokinių čempionate iškovojo Mantvilė Mačernytė. Ji varžydamasi 200 m ir 500 m distancijose dviviete kanoja užėmė trečiąsias vietas.

Mantas Gudauskas mix‘ų grupėje irkluodamas dvivietę baidarę 200 m distancijoje užėmė antrąją vietą.

Lietuvos baidarių ir kanojų irklavimo taurės vasaros etape tris medalius iškovojo kanojininkas Mantas Skarulskis. Jis irkluodamas vienvietę kanoją 200 m užėmė pirmąją vietą, o 500 m ir 1000 m nuotolio trasose iškovojo antrąsias vietas.

Plungės SRC baidarių ir kanojų irkluotojus treniruoja Arvydas Vaitkus ir Edmundas Gelčinskas.

Benas Rupeika ir Mantas Skarulskis yra Plungės SRC programos „Jaunosios viltys“ dalyviai. Programos tikslas – skatinti perspektyviausius sportininkus siekti aukštų tikslų. Programos rėmėjai: Plungės rajono savivaldybė, UAB „Marmo Arc“, UAB „Plungės lagūna“ ir Plungės sveikatos centras.