B. Nicholson: iš prekybos atšaukti „Beatos virtuvės“ koldūnai yra saugūs vartoti

20190224_150444
Lietuva
BNS Fotobanko nuotr.
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Etaplius.LT

Prekybos tinklui „Rimi“ informavus pirkėjus skubiai grąžinti galimai nesaugius „Beatos virtuvės“ prekės ženklo šaldytus koldūnus su kalakutiena, verslininkė Beata Nicholson teigia, jog produktai yra saugūs vartoti.

„Koldūnai saugūs, atšaukti vardan saugumo! (...) Termiškai apdoroti jie yra saugūs vartoti“, – trečiadienį „Facebook“ socialiniame tinkle parašė B. Nicholson.

„Rimi Lietuva“ anksčiau pranešė, kad nuo gruodžio 27 iki sausio 10 dienos vykdys galimai nesaugių koldūnų pašalinimą iš rinkos bei susigrąžinimą iš vartotojų.

B. Nicholson teigimu, koldūnai šalinami kilus įtarimų, kad kalakutai sirgo paukščių gripu.

„Jei koldūnai išvirti, tai viskas gerai“, – tikino ji.

„Pagal esamus PSO (Pasaulio sveikatos organizacijos – ELTA) duomenis, vartojant paukštienos gaminius užsikrėsti galimybės nėra, bet apsisaugojimui vykdoma prevencinė priemonė – koldūnai su kalakutiena išimami iš parduotuvių“, – paaiškino B. Nicholson.

ELTA primena, kad pirkėjų paprašyta į „Rimi“ grąžinti produktą „Šaldyti koldūnai su lietuviška kalakutiena „Beatos virtuvė“, kurių partijos numeriai yra 29-11-2024; 05-12-2024; 06-12-2024; 13-12-2024. Juos pagamino „Liūtukas ir ko“. Pateikus pirkimo čekį už prekę grąžinami pinigai.

Pati „Rimi“ praneša, kad susigrąžinimas vykdomas prevenciniais tikslas, ragino produkto nenaudoti maistui, sąlyčiui su maistu, neduoti gyvūnams.