Avarija kelyje A2: gelbėtojai išlaisvino prispaustą sužeistąjį

Avarija kelyje A2: gelbėtojai išlaisvino prispaustą sužeistąjį
Širvintos
BNS Fotobanko nuotr.
Etaplius.LT Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  ELTA

Širvintų rajone įvykus avarijai susidūrė trys vilkikai ir trys lengvieji automobiliai, yra sužalotų žmonių, praneša Bendrasis pagalbos centras (BPC).

BPC trečiadienį, 7 val. 26 min., gautas pranešimas apie tai, kad A2 kelyje, Širvintų raj., Širvintų sen., ties Puorų kaimu, susidūrė trys vilkikai ir trys lengvieji automobiliai.


Pirminiais duomenimis yra prispaustų ir sužalotų žmonių.


Į įvykio vietą išsiųstos Vilniaus priešgaisrinės gelbėjimo pajėgos (informacija apie įvykį perduota Vilniaus greitosios medicinos pagalbos stočiai, Vilniaus apskrities vyriausiajam policijos komisariatui).


Kaip Eltai sakė Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento (PAGD) atstovė Edita Zdanevičienė, ugniagesiai gelbėtojai hidrauline įranga išlaisvino vieną užspaustą žmogų.


„Žmogus buvo perduotas medikams ir išgabentas į ligoninę“, – sakė E. Zdanevičienė.


A2 kelyje, PAGD duomenimis, trečiadienio rytą įvyko dar dvi avarijos Ukmergės rajone, Taujėnų seniūnijoje. Vienoje jų susidūrė trys automobiliai, kitoje susidūrė du vilkikai.


Nukentėjusiųjų, pirminiais duomenimis, nėra.


Eismo informacijos centras praneša, kad dėl eismo įvykio padarinių šalinimo uždarytas magistralinis kelias A2 Vilnius-Panevėžys ties 40 km (Širvintų raj.) Panevėžio kryptimi.