Automobilio spalva ir asmenybės bruožai: ką atskleidžia jūsų transporto priemonė?

Lietuva
Freepik.com nuotr.
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Etaplius.LT

Galvojate apie naujo automobilio įsigijimą? Nors kiti veiksniai, tokie kaip prekės ženklas, modelis ir kiti, gali turėti įtakos renkantis transporto priemonę, vairuotojai linksta ir prie tam tikrų spalvų. Net 85 proc. pirkėjų nurodo, kad spalva yra vienas pagrindinių veiksnių, lemiančių apsisprendimą renkantis automobilį. Jo spalva gali atskleisti, koks žmogus esate.

Balta

Pasirinkę baltos spalvos transporto priemonę yra išrankios asmenybės. Mėgstate paprastumą ir nenorite išsiskirti iš minios. Taip pat nemažai dėmesio skiriate detalėms ir tikriausiai esate perfekcionistas.

Rausva

Rausvų automobilių savininkai yra ramūs ir racionaliai mąstantys net ir būdami pikti. Esate rūpestingas ir siekiate, kad kiti būtų laimingi. Nevengiate parodyti savo meilės ne tik žodžiais, bet ir veiksmais.

Raudona

Esate energingas ir aktyvus žmogus. Jūs kupinas gyvybingumo ir entuziazmo. Raudonos spalvos automobilių savininkai vis ieško naujų patirčių, galimybių bei nebijo rizikuoti siekdami savo tikslų.

Violetinė

Violetinės spalvos automobilius vairuoja nebijančios išsiskirti iš minios asmenybės. Jos daug svajoja ir turi nemažai tikslų, bet negaili pastangų svajones paversti realybe. Šie žmonės nudžiunga, kai juos pavadina unikaliais.

Mėlyna

Tai savimi pasitikintys asmenys, kurie sprendimus priima labiau atsižvelgę į savo nei kitų nuomonę. Nemėgstate didelių kompanijų, tad patogiausiai jaučiatės laiką leisdami su vienu ar keliais draugais.

Žalia

Šios spalvos automobilio vairuotojas yra patikimas – sąžiningas, lojalus bei tęsi pažadus. Esate atsargus ir atsakingas, mėgstate organizuoti užduočių atlikimą ir į nieką neneriate stačia galva. Mėgstate subalansuotus dalykus ir negalite pakęsti impulsyvumo.

Geltona

Jūs esate optimistiškas žmogus, neretai ir kitus užkrečiantis gera nuotaika. Mąstote lanksčiai ir gebate prisitaikyti prie pokyčių. Prieš kalbėdami ar ką nors darydami apmąstote galimas baigtis. Gebate suvaldyti savo emocijas.

Oranžinė

Nebijote išsiskirti iš minios ir plaukti prieš srovę. Esate itin plepus, kai kalba pasisuka jos dominančios temos link. Mylite gyvenimą, džiaugiatės draugija ir retsykiais pasielgiate spontaniškai.

Ruda arba smėlinė

Jei turite šios spalvos automobilį, į pasaulį žiūrite realistiškai ir mėgstate praktiškumą. Gebate nenuvargdami pasiekti tikslų, nes prieš tai tiksliai apskaičiavote, kas nutiktų priešingu atveju. Pripažįstate savo klaidas ir išlaikote šaltą protą.

Pilka

Tai ramios, kantrios ir rūpestingos asmenybės. Išsiskiriate santūrumu – niekada situacijos nevertinate įsiaudrinusiomis emocijomis. Dažnai pavadinami karjeristais ar darboholikais, nes nevengia ambicingai ko nors siekti.

Sidabrinė

Už sidabrinės spalvos automobilio sėdi nemėgstantys emocijomis vadovautis vairuotojai. Jie pernelyg nesuka galvos susidūrę su problemomis. Iš šono net gali pasirodyti, kad daugelis dalykų tokiems žmonėms nerūpi, tačiau tai nėra tiesa.

Auksinė

Esate turintis gerą humorą jausmą ir gyvenate besivadovaudamas posakiu „Nesijaudink ir būk laimingas“. Žmonės, vairuojantys auksinį automobilį, mėgsta linksmybes ir neleidžia kitiems, esantiems aplink save, liūdėti.

Juoda

Juodą automobilį renkasi tvirtos asmenybės. Jos valdo situaciją ir turi galios tai daryti ir už kitus žmones, neretai vadovauja įstaigoms. Išsiskiriate profesionalumu, kuris pagrįstas gebėjimu taikliai apskaičiuoti geriausią pasirinkimą.